GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sieci teleinformatyczne - co to jest?

05.05.2010
23:49
[1]

soundwave [ Legionista ]

Sieci teleinformatyczne - co to jest?

Pewnie odeślecie mnie do google ale chodzi mi o taką pozycję wyszczególnioną na fakturze za usługi telefoniczne.
Skoro mam zanotowane połączenia do sieci teleinformatycznych to znaczy że dzwoniłem gdzie?

Dodam że infolinie to na fakturze "sieci inteligentne".

05.05.2010
23:55
[2]

codeine [ Konsul ]

Nie podlaczales sie oldschoolowo modemem i telefonem do internetu?

06.05.2010
00:00
[3]

soundwave [ Legionista ]

NIET

06.05.2010
00:04
[4]

codeine [ Konsul ]

Trudno powiedziec, pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem, najlepiej bedzie jak przedzwonisz do tego kto fakture wystail i spytasz za co sobie policzyli.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.