Masakiero [ Konsul ]
Monitor
Witam, poszukuję dobrego monitora do gier w rozdzielczości HD.
budżet ok. 800 zł +/-
ok. 22" +
Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.
Masakiero [ Konsul ]
Up... Żadnych propozycji ?
mirencjum [ operator kursora ]
Może popatrz za jakąś Iiyama? Mi się dobrze gra na 24 cali.
redan [ Wiking ]
- ww Iiyama
- BENQ 22" - G2220HD
- BENQ 24" - G2420HD
- LG 23" - W2353V-PF
- LG 24" - W2453V-PF
- Asus 23,6" - VH242H
- HP - 21.5" 2159m
Masakiero [ Konsul ]
Czy te monitory dają radę ? Miło będzie się na nich grało ?
BENQ 24" - G2420HD
LG 24" - W2453V-PF
Asus 23,6" - VH242H
Który z nich jest najlepszy ?

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
LG FLATRON W2252V 22" oczywiście HD polecam, ja nie narzekam ;)
BackstageBones [ Centurion ]
Full HD jest tylko od 26 cali - 1920x1200
ale takie monitory na razie kosztują 1200zł.
Polecam LG albo Samsung monitory.
Yancy [ Legend ]
BackstageBones ---> FullHD 1920x1080 są w przypadku monitorów od 21.5''. O lapkach nawet nie mówię.
Masakiero [ Konsul ]
Więc co dokładnie polecacie, nie chce 22 calówki 24 będzie dla mnie odpowiednie.
Proszę o radę tak abym nie żałował.
Kravas [ Niepokonan ]
Nie wiem, czy taka rozdzielczość jak 1920x1200/1920x1080 nie zabije twojego komputera.
Z taką kartą to IMHO co najwyżej 1680x1050.
Masakiero [ Konsul ]
Tak lecz po kupnie monitora kupuje karte, coś z pułki czerwonych 5 serii więc o to się nie boje i podkręcam proca do 3 Ghz. (Uroki urodzin i uzbieranej kasy;p)
Dell` s [ d-_-b ]
Ja polecam Dell-a ;p
Ma matrycę IPS i jest lepszy niż te wszystkie gówniane TN-ki.