GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Monitor

05.05.2010
22:30
[1]

Masakiero [ Konsul ]

Monitor

Witam, poszukuję dobrego monitora do gier w rozdzielczości HD.
budżet ok. 800 zł +/-
ok. 22" +
Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.

06.05.2010
17:19
[2]

Masakiero [ Konsul ]

Up... Żadnych propozycji ?

06.05.2010
17:22
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Może popatrz za jakąś Iiyama? Mi się dobrze gra na 24 cali.

06.05.2010
17:40
[4]

redan [ Wiking ]

- ww Iiyama
- BENQ 22" - G2220HD
- BENQ 24" - G2420HD
- LG 23" - W2353V-PF
- LG 24" - W2453V-PF
- Asus 23,6" - VH242H
- HP - 21.5" 2159m

07.05.2010
14:14
[5]

Masakiero [ Konsul ]

Czy te monitory dają radę ? Miło będzie się na nich grało ?
BENQ 24" - G2420HD
LG 24" - W2453V-PF
Asus 23,6" - VH242H
Który z nich jest najlepszy ?

07.05.2010
14:19
smile
[6]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

LG FLATRON W2252V 22" oczywiście HD polecam, ja nie narzekam ;)

07.05.2010
14:23
[7]

BackstageBones [ Centurion ]

Full HD jest tylko od 26 cali - 1920x1200
ale takie monitory na razie kosztują 1200zł.
Polecam LG albo Samsung monitory.

07.05.2010
14:26
[8]

Yancy [ Legend ]

BackstageBones ---> FullHD 1920x1080 są w przypadku monitorów od 21.5''. O lapkach nawet nie mówię.

07.05.2010
16:05
[9]

Masakiero [ Konsul ]

Więc co dokładnie polecacie, nie chce 22 calówki 24 będzie dla mnie odpowiednie.
Proszę o radę tak abym nie żałował.

07.05.2010
16:58
[10]

Kravas [ Niepokonan ]

Nie wiem, czy taka rozdzielczość jak 1920x1200/1920x1080 nie zabije twojego komputera.
Z taką kartą to IMHO co najwyżej 1680x1050.

07.05.2010
17:27
[11]

Masakiero [ Konsul ]

Tak lecz po kupnie monitora kupuje karte, coś z pułki czerwonych 5 serii więc o to się nie boje i podkręcam proca do 3 Ghz. (Uroki urodzin i uzbieranej kasy;p)

07.05.2010
17:36
[12]

Dell` s [ d-_-b ]

Ja polecam Dell-a ;p
Ma matrycę IPS i jest lepszy niż te wszystkie gówniane TN-ki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.