GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ustawianie Grafiki i Minimalizowanie.

05.05.2010
22:17
smile
[1]

I'm so Lucky [ Konsul ]

Ustawianie Grafiki i Minimalizowanie.

Znów zacząłem grać w TF2. No ale jedyne 15fpsów trochę dobija. Więc postanowiłem zmniejszyć grafikę. Mam 800x600 bodajże i chce zmienić na niższą to po wciśnięciu "zatwierdź" gra się zwiesza i nic się nie dzieje. Tak samo, gdy zminimalizuje TF2'a to nie mogę do tego powrócić.

1. Czy mogę zmienić opcje gry poza grą? Przez Steam? Jakimś programem?
2. Co mogę zrobić, aby móc powrócić do zminimalizowanej gry?

Pomóżcie :(

06.05.2010
08:50
[2]

I'm so Lucky [ Konsul ]

UPek.

Ew. może mi ktoś podać komendę do ustawienia max. FPSów? Bo może kiedyś kombinowałem i coś zmieniłem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.