GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakie ryby do akwarium

05.05.2010
21:03
smile
[1]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

jakie ryby do akwarium

mam akwa 6,6l i nie wiem jaką ryb(e/y) wsadzić z tyłu będzie roślinka typu trawa na całą tylną ścianę akwa i nie wiem co mogę tam wsadzić wyposażenie nie gra roli wszystko mogę do kupić



Edit: neonki oddałem do sklepu bo się męczyły

05.05.2010
21:04
smile
[2]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Jazgarz bedzie dobrym wyborem.

05.05.2010
21:05
[3]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Moze krewetke sztuk jeden?

05.05.2010
21:05
[4]

wysiak [ Legend ]

Kazda ryba bedzie sie meczyc w takim maciupkim zbiorniczku.

05.05.2010
21:07
[5]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Może skalar ? Sam mam w troche większym akwarium i już 10 lat żyje :P

05.05.2010
21:08
[6]

Gmp3 [ Chuck ]

Kup ślimaki. Z nimi nie ma większych problemów.

[2] Głupi żart.

05.05.2010
21:11
smile
[7]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

Najlepiej żywe. ale tak:
glonojad sztuk 1.
neonki szt 5.
ślimaki tez mogą być, będą szczęśliwe w takim małym akwarium bo będą mogły wszędzie dojść sprintem.

05.05.2010
21:12
[8]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Może skalar ? Sam mam w troche większym akwarium i już 10 lat żyje :P
OMG!

Nie wiem, może bojownik...

05.05.2010
21:14
[9]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

bojownik nie bo nudny a morze 3głupiki?

05.05.2010
22:10
[10]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

up

05.05.2010
22:15
[11]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

ja miałem plagę "ślimoków" w akwa ok 25 l ? może więcej ;p
mieczyki, molinezje (czarne, ładne ;p) skalary, glonojady, gupiki ( brzydkie jak noc :/) pawie oczka (odmiana) albo coś mniejszego :)
osobiście się nie znam

06.05.2010
12:47
[12]

kong123 [ Legend ]

Daruj sobie hodowlę w takim małym zbiorniku - tam właściwie to tylko bojownik się nadaje. Skalar to tam się nie zmieści - co z tego że kupisz małego - nie będzie miał miejsca aby urosnąć i raczej szybko zdechnie. Miałem raz 2 w akwarium ok 25l i puki były małe to było cacy - później przerzuciłem je do 110l a później oddałem do zoologicznego. Tak więc ja w takie małe coś to bym tylko bojownika wsadził - on dużo nie potrzebuje. Albo wylej wodę, nasyp wiórek i wsadź tam chomika... choć pewnie też za mało miejsca. Kupowanie takiego akwarium za taką cenę to czysty idiotyzm. Obecnie w sklepie zoologicznym widziałem zbiornik 60l z lampą, pokrywą i grzałką za 180 zł w promocji. A takie akwarium 7 litrowe to jest warte tyle co słoik.

07.05.2010
13:25
[13]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Sr - akwa ok 66 litrów :0

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.