GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra: Pokemon Emerald [GBA]

05.05.2010
19:42
[1]

spawn1991 [ Junior ]

Gra: Pokemon Emerald [GBA]

Ej mam do was prośbę zatrzymałem sie w Pokemonach emerald w jednym miejscu i niewiem co mam dalej zrobic jestem w Llicove City i team aqua blokuje takiej jaskini.
Bylem juz w Mt.Pyre pokonalem ich i w opisie pisze by isc do Slateport do budynku z Kolem ratunkowym a tam nic JESTEM ZAŁAMANY !!!! ;(

06.05.2010
02:43
smile
[2]

Adrianziomal [ Samael ]

Użyj kodu na przechodzenie przez blokady - w menu UP UP LEFT B RIGHT DOWN A A B. Niekoniecznie musi działać z twoją wersją.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.