GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOC Z TELEFONEM

05.05.2010
18:36
[1]

Macby [ Legionista ]

POMOC Z TELEFONEM

Witam dzisiaj bratowa zakupiła bratu telefon znaczy tak myślała a kupiła palmtopa
i problem jest taki że all po angielsku więc szukam spolszczenia a jeśli się nie da to czy serwis może takie coś załatwić i za ile
opis
poket pc MDA II tyle tylko wiem
windows mobile nie wiem jaki
HELP!!

05.05.2010
18:42
[2]

legrooch [ MPO Squad Member ]

1) google - namierzyć poprawną nazwę HTC (nie będę za Ciebie googlał)
2) pdaclub.pl - znaleźć na forum swój dział opisany nazwą urządzenia
3) przeczytać faq oraz wrzucanie ROMów gotowanych.

05.05.2010
19:10
[3]

Macby [ Legionista ]

no niestety na pdaclub nie ma tego co by mnie interesowało ale dzieki za help szukam dalej a w najgorszym wypadku pójdę spytacć do salonu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.