Macby [ Legionista ]
POMOC Z TELEFONEM
Witam dzisiaj bratowa zakupiła bratu telefon znaczy tak myślała a kupiła palmtopa
i problem jest taki że all po angielsku więc szukam spolszczenia a jeśli się nie da to czy serwis może takie coś załatwić i za ile
opis
poket pc MDA II tyle tylko wiem
windows mobile nie wiem jaki
HELP!!
legrooch [ MPO Squad Member ]
1) google - namierzyć poprawną nazwę HTC (nie będę za Ciebie googlał)
2) pdaclub.pl - znaleźć na forum swój dział opisany nazwą urządzenia
3) przeczytać faq oraz wrzucanie ROMów gotowanych.
Macby [ Legionista ]
no niestety na pdaclub nie ma tego co by mnie interesowało ale dzieki za help szukam dalej a w najgorszym wypadku pójdę spytacć do salonu