
Janczes [ You'll never walk alone ]
płace z allegro - co zrobic by odebrac pieniadze?
sprzedalem towar a klientka w ramach platnosci wybrala "płace przez allegro"... Skonfigurowalem to gdyz wczesniej tego nie uzywalem i wlasnie nie bardzo wiem co dalej... Czy czekac az pieniadze dojda na moje konto bankowe czy musze jeszcze cos zrobic ?
Bo klientka czeka na przesyłke a ja nie mam pieniedzy, choc dostalem potwierdzenie wpłaty nie wiem co robic :/
Slasher11 [ Senator ]
Jak skonfigurowałeś, to powinieneś mieć na swoim saldzie na koncie Allegro. Musisz nacisnąć przycisk "wypłać", aby pieniądze poszły na twoje konto bankowe.
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Moja Sprzedaż --> Płacę z Allegro --> Saldo i wypłata środków
Tam zlecasz przelanie tej kasy na swoje konto bankowe.

Janczes [ You'll never walk alone ]
dzieki wielkie ;)
Watek do zamkniecia.