GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

płace z allegro - co zrobic by odebrac pieniadze?

05.05.2010
17:56
smile
[1]

Janczes [ You'll never walk alone ]

płace z allegro - co zrobic by odebrac pieniadze?

sprzedalem towar a klientka w ramach platnosci wybrala "płace przez allegro"... Skonfigurowalem to gdyz wczesniej tego nie uzywalem i wlasnie nie bardzo wiem co dalej... Czy czekac az pieniadze dojda na moje konto bankowe czy musze jeszcze cos zrobic ?
Bo klientka czeka na przesyłke a ja nie mam pieniedzy, choc dostalem potwierdzenie wpłaty nie wiem co robic :/

05.05.2010
17:58
[2]

Slasher11 [ Senator ]

Jak skonfigurowałeś, to powinieneś mieć na swoim saldzie na koncie Allegro. Musisz nacisnąć przycisk "wypłać", aby pieniądze poszły na twoje konto bankowe.

05.05.2010
17:58
[3]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Moja Sprzedaż --> Płacę z Allegro --> Saldo i wypłata środków

Tam zlecasz przelanie tej kasy na swoje konto bankowe.

05.05.2010
18:00
smile
[4]

Janczes [ You'll never walk alone ]

dzieki wielkie ;)

Watek do zamkniecia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.