GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jesli znudzily sie Tobie zwyczajne glosy w twoim GPSíe

05.05.2010
17:33
[1]

cneyhaz [ Upadly Aniol ]

Jesli znudzily sie Tobie zwyczajne glosy w twoim GPSíe



Dla fanow jak znalazl ;)

05.05.2010
17:46
[2]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Fajne. I jak to z większością fajnych rzeczy bywa - zupełnie niepraktyczne :)

05.05.2010
17:47
[3]

speedy24 [ BB Lover ]

w HTC TouchPro mam głos Czesia z władcy much :D

05.05.2010
17:49
[4]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Paaanie, gdzie Czesio, a gdzie Wejder :)

05.05.2010
17:50
smile
[5]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

[3] gdzie ty z Czesiem do Wadera, nie ta liga...

05.05.2010
17:51
[6]

speedy24 [ BB Lover ]

hhohoho, Czesio znalazł satelitki ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.