cneyhaz [ Upadly Aniol ]
Jesli znudzily sie Tobie zwyczajne glosy w twoim GPSíe
Dla fanow jak znalazl ;)
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Fajne. I jak to z większością fajnych rzeczy bywa - zupełnie niepraktyczne :)
speedy24 [ BB Lover ]
w HTC TouchPro mam głos Czesia z władcy much :D
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Paaanie, gdzie Czesio, a gdzie Wejder :)

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
[3] gdzie ty z Czesiem do Wadera, nie ta liga...
speedy24 [ BB Lover ]
hhohoho, Czesio znalazł satelitki ;P