GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie

05.05.2010
17:01
[1]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Pytanie

Mam pytanie odnośnie konkursu Światło i Mrok.
Słyszałem, iż został dodany filmik na youtube nakręcony przez osoby uczęszczające do szkoły filmowej. Czy to prawda?

05.05.2010
17:20
[2]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Czy to prawda?

Tak, ale jest beznadziejny.

05.05.2010
17:50
[3]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Który jest to film?

05.05.2010
17:57
[4]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10248552&N=1

Chyba chodzi o ten.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.