GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox 360 mocna gra do 50 zł

05.05.2010
16:53
smile
[1]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Xbox 360 mocna gra do 50 zł

Cześć ;p
Wiem że takich tematów jest od **** i ciut ciut ale ja zawężę kryteria :
Znajdzie się jakaś gra FPS/TPP (do 50 zł, będę szukał na allegro) z lekka horrorowa ?
Coś w stylu Dead Space lub F.E.A.R ;p (najlepiej PL) Najlepiej nie tylko +18.
Jeżeli nie to co myślicie o DS i FEAR jako odstresowanie lub Gears 1,2 oraz L4D ?
Z góry dzięki

05.05.2010
16:54
[2]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

F4D? Nie czasami L4D?

05.05.2010
16:56
[3]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

kurde sr nie zauważyłem tego ;p

05.05.2010
17:03
[4]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Gears Of War jest naprawdę świetne ale jeśli chcesz mocno odreagować to polecam wybijanie trupiaków masowo Karabinami Czyli L4D :)

05.05.2010
17:04
[5]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Nie chcąc spamować proszę o odpowiedź !

05.05.2010
17:05
[6]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

ŁuQciu :
Najlepiej 1 czy 2 część? Bo słyszałem, że 2 trudna :/
A ja hardcorowym graczem nie jestem (X od 3 tygodni albo i mniej) a grałem tylko w Fable II i Fife 09 ;p

05.05.2010
17:06
[7]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Mi przychodzi na myśl jedynie Gears of War

05.05.2010
17:07
[8]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Jeśli chcesz się bardziej pobać to bierz 1 ( Więcej misji W nocy ) A poziom pozostał mniej więcej taki sam w 2 chociaż tam są misje w dzień ,mniej w nocy :)

05.05.2010
17:12
[9]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Wiesz mi L4D nie kojarzy się z jakimś wyrafinowanym horrorem, tylko z zombi które nagle wparuje na ekran i drze ryja ;p
Spróbuje z 1 (może się nauczę strzelać ;p) :)
Thx za wypowiedzi

06.05.2010
18:02
[10]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Jeśli nie lubisz się za bardzo bać to L4D część 1. Mnie osobiście bardzo się spodobała. Dwójka też fajna, ale jakoś tak nie to samo.

07.05.2010
00:49
[11]

MacMus [ Konsul ]

teraz to chyba i L4D2 upolujesz za 6 dych bez opakowania na allegro.
polecam bo lepsze graficznie od 1 no i zachowanie zombiakow miodzio :)

07.05.2010
02:01
smile
[12]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Dead Space - bardzo dobra gra i co najlepsze , noc ,wszyscy śpią , ty sam w ciemnym pokoju z tą grą na ekranie , i powiem tak NIE MA siły byś przynajmniej raz nie podskoczył ze strachu !!:D
Co do odreagowywania to L4D jest taką typową młucką do tych rzeczy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.