GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry na XBOX 360

05.05.2010
15:57
[1]

kacperitos5 [ Legionista ]

Gry na XBOX 360

Cześc.
Mam pytanko. lepiej kupic Fight Night Round 4 czy Grand theft auto IV (na XBOX'a 360)

05.05.2010
16:16
smile
[2]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Grand Theft Auto IV.

05.05.2010
16:33
[3]

Jack6464 [ The Godfather ]

Przy GTA spędzisz o wiele więcej czasu niż przy bijatyce od EA, ale pamiętaj, że gra może ci się po jakimś czasie znudzić. Osobiście dalej GTA mam nieukończone, podchodziłem już kilka razy ale jakoś nie mogę się przekonać - może być to jednak wina tego, że gdy zacząłem grać to już miałem dość sandbox'ów na jakiś czas. Musisz sam zdecydować, może warto rozejrzeć się za czymś jeszcze?

Jeśli jednak miałbym wybrać z tych dwóch to brałbym GTA.

05.05.2010
16:39
[4]

$erek47 [ Veteran Gear ]

GTA Iv zdecydowanie lepsze, ale rzeczywiście może się znudzić. Ja wykonałem prawie wszystkie misje poboczne (oprócz zestrzelenia gołębi i skoków kaskaderskich) i grałem dosyć długo. Jednak w pewnym momencie po prostu trochę mi się ta gra znudziła, jednak pod koniec gry, kiedy zająłem się tylko fabułą, gra "odżyła".

05.05.2010
16:55
[5]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Jeżeli nie chcesz gier zlekka zalatujących owocami +18 to nie kupuj GTA ;p
Mi się obydwie gry podobają.

05.05.2010
17:10
[6]

$erek47 [ Veteran Gear ]

A czy w Fight Night Round 4 są zalatujące owoce +18

05.05.2010
17:18
smile
[7]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Jeżeli chodzi o YHM to nie ;p
Jak lubisz napier** bez sensu byle by się wyżyć obydwie gry spełniają ten warunek;]

06.05.2010
08:57
[8]

asdasd793 [ Konsul ]

ja w gta przeszedłem kilka misji, potem już tylko jeździłem samochodem (co mi sprawiało ogromną radość)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.