praxeumsanti [ Legionista ]
Starcraft II beta key
Witam wygrałem keya w konkursie nr #3 na tej stronce 4 maja miała być odpowiedź jednak nadal nic nie dostałem na maila mam pytanie do pozostałych osób które wygrały w konkursach czy otrzymały już swoje keye
BlackBolt [ Senator ]
W ostatniej wersji konkursu znajduje się info mówiące, co i jak.