asdasd793 [ Konsul ]
jak w łatwy sposób sprawdzić czy headset od x360 działa?
?
asdasd793 [ Konsul ]
aha i jeszcze jedno pytanie.
jakoś tak wyszło że założyłem nowe konto do xbox live ( moje pierwsze) i nie mam na nich żadnych osiągnieć i save'ów, natomiast wszystko mam na starym koncie. da rade to jakoś przenieść na moje nowe konto?
szymonmac [ Legend ]
Wysłać komuś wiadomość głosową i ją odsłuchać?
asdasd793 [ Konsul ]
op
asdasd793 [ Konsul ]
a odnośnie [2] mi ktoś pomoże?
asdasd793 [ Konsul ]
jak z innymi gadać podczas gry?
$erek47 [ Veteran Gear ]
[5] Z tego, co się orientuję nie da rady przenieść osiągnięć.
[6] Podłączasz headset do pada. Masz tam takie coś do ustawiania głośności. Tam jest takie coś do przesuwania, co włącza mikrofon. Jak jest pomarańczowe to jest wyłączony, a jak włączony to jest zielony
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
asdasd -
2 - należało stare konto przenieść na LIVE zamiast zakładać nowe
musisz założyć nowe
w ten sposób straciłeś miesięcznego GOLDa
6 - normalnie, po prostu mówisz
ALE
większość ludzi siedzi w grupach, albo ma wyłączone headsety
rzadko trafisz na ludzi nawijających publicznie
złap znajomych i z nimi graj
zapraszamy tutaj jeśli masz więcej pytań
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10238242&N=1
Poohatch [ The Evil Candy ]
2 - należało stare konto przenieść na LIVE zamiast zakładać nowe
musisz założyć nowe
w ten sposób straciłeś miesięcznego GOLDa
Nic nie stracił. Nie wiem, czy pamiętasz, ale kiedyś miałem podobny problem i napisałeś to samo :P
U mnie gdy zakładałem nowe konto, zadziałało to, że uzyłem jakiegoś maila, który wpisałem jako mail mojego opiekuna. No i wszedłem wtedy na swoje konto ze wszystkimi osiągnięciami i zalogowałem się :P Oczywiście miesięczny GOLD był i miał się dobrze.
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
no tak, ale na konsoli masz -1 z 3 kont darmowych za każdym założeniem konta :D
przykładowo:
jak założysz 2
całkiem nowe - Poohatch
i przeniesione z konsoli - Puhacz
masz na nich 2 GOLDy, został ci jeszcze 1
Poohatch [ The Evil Candy ]
A nie wiedziałem, że są aż 3 darmowe GOLDy :P Poza tym ta tamtym pierwszym koncie (te na którym nie było osiągnięć) w ogóle nie miałem konta GOLD, tylko SILVER