GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak w łatwy sposób sprawdzić czy headset od x360 działa?

05.05.2010
15:25
[1]

asdasd793 [ Konsul ]

jak w łatwy sposób sprawdzić czy headset od x360 działa?

?

05.05.2010
15:27
[2]

asdasd793 [ Konsul ]

aha i jeszcze jedno pytanie.
jakoś tak wyszło że założyłem nowe konto do xbox live ( moje pierwsze) i nie mam na nich żadnych osiągnieć i save'ów, natomiast wszystko mam na starym koncie. da rade to jakoś przenieść na moje nowe konto?

05.05.2010
15:27
[3]

szymonmac [ Legend ]

Wysłać komuś wiadomość głosową i ją odsłuchać?

05.05.2010
15:39
[4]

asdasd793 [ Konsul ]

op

05.05.2010
15:53
[5]

asdasd793 [ Konsul ]

a odnośnie [2] mi ktoś pomoże?

05.05.2010
16:30
[6]

asdasd793 [ Konsul ]

jak z innymi gadać podczas gry?

05.05.2010
16:35
[7]

$erek47 [ Veteran Gear ]

[5] Z tego, co się orientuję nie da rady przenieść osiągnięć.
[6] Podłączasz headset do pada. Masz tam takie coś do ustawiania głośności. Tam jest takie coś do przesuwania, co włącza mikrofon. Jak jest pomarańczowe to jest wyłączony, a jak włączony to jest zielony

05.05.2010
16:39
[8]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

asdasd -

2 - należało stare konto przenieść na LIVE zamiast zakładać nowe
musisz założyć nowe
w ten sposób straciłeś miesięcznego GOLDa

6 - normalnie, po prostu mówisz
ALE
większość ludzi siedzi w grupach, albo ma wyłączone headsety
rzadko trafisz na ludzi nawijających publicznie

złap znajomych i z nimi graj

zapraszamy tutaj jeśli masz więcej pytań
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10238242&N=1

05.05.2010
16:47
[9]

Poohatch [ The Evil Candy ]

2 - należało stare konto przenieść na LIVE zamiast zakładać nowe
musisz założyć nowe
w ten sposób straciłeś miesięcznego GOLDa


Nic nie stracił. Nie wiem, czy pamiętasz, ale kiedyś miałem podobny problem i napisałeś to samo :P

U mnie gdy zakładałem nowe konto, zadziałało to, że uzyłem jakiegoś maila, który wpisałem jako mail mojego opiekuna. No i wszedłem wtedy na swoje konto ze wszystkimi osiągnięciami i zalogowałem się :P Oczywiście miesięczny GOLD był i miał się dobrze.

05.05.2010
16:52
[10]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

no tak, ale na konsoli masz -1 z 3 kont darmowych za każdym założeniem konta :D

przykładowo:

jak założysz 2
całkiem nowe - Poohatch
i przeniesione z konsoli - Puhacz

masz na nich 2 GOLDy, został ci jeszcze 1

05.05.2010
17:04
[11]

Poohatch [ The Evil Candy ]

A nie wiedziałem, że są aż 3 darmowe GOLDy :P Poza tym ta tamtym pierwszym koncie (te na którym nie było osiągnięć) w ogóle nie miałem konta GOLD, tylko SILVER

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.