Jinos [ Centurion ]
skąd ściągnąć STARCRAFT 2 pl beta
tak jak w temacie "skąd ściągnąć STARCRAFT 2 pl beta"
BlackBolt [ Senator ]
A jest beta w wersji PL? Nie wiedziałem. Jeżeli jest to ściągniesz ze swojego konta na Battle.net pewnie.
Jinos [ Centurion ]
aha thx juz mam:P