GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

skąd ściągnąć STARCRAFT 2 pl beta

05.05.2010
15:08
[1]

Jinos [ Centurion ]

skąd ściągnąć STARCRAFT 2 pl beta

tak jak w temacie "skąd ściągnąć STARCRAFT 2 pl beta"

05.05.2010
15:11
[2]

BlackBolt [ Senator ]

A jest beta w wersji PL? Nie wiedziałem. Jeżeli jest to ściągniesz ze swojego konta na Battle.net pewnie.

05.05.2010
15:14
[3]

Jinos [ Centurion ]

aha thx juz mam:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.