Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Xzibit - jaki tytuł piosenki?
Dzisiaj wpadła mi w ucho piosenka xzibita, tylko nie wiem jaki ma tytuł. Zapamiętałem, że refren zaczyna się od: we back on line we came to ride. Kojarzy ktoś?
zoloman [ Legend ]
Według google to piosenka Nate Dogga.
dresX94 [ Happy Bóbr ]
kubicBSK [ Legend ]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Ooo dzięki :)