GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ulubiony wrestler

05.05.2010
14:58
[1]

adi123456789 [ Centurion ]

ulubiony wrestler

jaki jest wasz ulubiony wrestler

pytam bo chce sprawdzić ile ludzi lubi jakiego wrestlera

05.05.2010
15:00
smile
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Nie chce Ci robić przykrości, ale...

spoiler start
Wrestling to udawanka!
spoiler stop

05.05.2010
15:01
[3]

Connor_ [ Are you still there? ]

[2] I nikt tego nie ogląda...

spoiler start
Bo wszyscy o tym wiedzą
spoiler stop

05.05.2010
15:03
smile
[4]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Każdy wie ale ja jestem wielkim fanem wrestlingu a najbardziej Johna Ceny.Znajdziesz mnie tu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10238097&N=1.

05.05.2010
15:10
[5]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Jeff Hardy i Sting

05.05.2010
15:10
smile
[6]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

A czemu udawanka?

05.05.2010
15:23
smile
[7]

bezlerg66 [ Senator ]

A czemu udawanka?

Bo śnieg.

05.05.2010
15:24
smile
[8]

Connor_ [ Are you still there? ]

[7] Miałem to samo napisać...

05.05.2010
15:24
[9]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Nie oglądam takich zawodów.

05.05.2010
15:26
[10]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Oglądałem jak byłem mały, najbardziej lubiłem Reya Mysterio.

05.05.2010
15:36
[11]

planet killer [ Pretorianin ]

Wrestling to jest taki "sport" że pierdzu.
Ta sportowa rywalizacja i ambicja zawodników....

05.05.2010
16:29
[12]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Goldberg i Hulk Hogan

05.05.2010
17:30
[13]

kajtek603 [ International Level ]

John Cenna :)

06.05.2010
17:16
smile
[14]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Mariusz Pudzianowski

06.05.2010
18:00
[15]

Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]

[3] jesteś pewien że nikt nie ogląda,a moi ulubieni to Stone Cold i Jeff Hardy

06.05.2010
20:17
[16]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

oglądam to czasem jak mi się nudzi ale nie że by co zasadniczo to niemam ulubionego bo lubie 3

Rey Mysterio
Triple H
Jeff Hardy

07.05.2010
08:13
smile
[17]

adi123456789 [ Centurion ]

ja lubie 3

Rey mysterio
John cena
EDGE

07.05.2010
09:13
[18]

Shoggoth [ Stairway to Heaven ]

Jeff Hardy i Undertaker.

Myślałem że tylko ja to oglądam :]

07.05.2010
09:20
[19]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Kiedyś: Goldberg :]

Obecnie: Powiedzmy Undertaker.

07.05.2010
10:49
[20]

Vismerhill [ Nekroskop ]

Kiedyś: The Rock:]

07.05.2010
11:35
[21]

ElPustako [ Legionista ]

Undertaker!!!

07.05.2010
12:00
[22]

AyenoKanno [ SomeoneElse ]

Kiedyś - Diamond Dallas Page i Goldberg
Teraz - nie oglądam

07.05.2010
12:01
[23]

kefirek09 [ Senator ]

Jeff Hardy

Edit: Większość ogląda WWE

07.05.2010
12:05
[24]

_ramadan_ [ WTF?! ]

WCW Nitro na PSX-a i Hulk Hollywood Hogan - łezka w oku.

07.05.2010
12:46
[25]

Kamikaze_man [ Hardkorowy Koksu ]

Hogan oczywiscie;p

07.05.2010
14:19
[26]

peterkarel [ DX ARMY ]

HHH oczywiście :)

07.05.2010
15:06
[27]

Pichtowy [ Senator ]

Łunderteijkier

07.05.2010
15:51
[28]

miro18 [ Centurion ]

Triple H ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.