GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Straszny problem z dziewczyną!!! POMOCY!!!

05.05.2010
13:54
smile
[1]

macko 18 [ Konsul ]

Straszny problem z dziewczyną!!! POMOCY!!!

Mam taką swoją wybraną. Teraz idziemy do innej szkoły a ona idzie do sportowej klasy dla dziewczyn a ja natomiast chyba* ide do zwykłej klasy (bo moi koledzy z klasy nie idą) a sie doniej tak przywiązałem że nie wiem jak wytrzymać bez niej w klasie!!! POMOCY

05.05.2010
13:56
[2]

BackstageBones [ Centurion ]

Zatem powinieneś powiedzieć jej ,że jest dla Ciebie osoba szczególnie ważną.
Możesz też pościemniać ,że ja kochasz ( to działa). Powiedz jej co czujesz.

05.05.2010
13:57
[3]

General E'qunix [ Arena Master ]

Bardzo mi przykro, że spotkała Ciebie tak wielka tragedia. Jest tylko jedno wyjście z tej niewygodnej sytuacji - musisz zapisać się do sportowej klasy dziewczyn.

05.05.2010
13:59
[4]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

To straszne!!11

Spróbuj pofapować pod ławką, godzina szybko zleci.


Straszny problem z dziewczyną!!! POMOCY!!! - janek09091
05.05.2010
14:11
smile
[5]

TiGeReK [ OniichaN ]

Zawsze możesz jej zademonstrować w jak zajebistym stylu potrafisz pchać, ekhmmm kulą. W klasie sportowej niejednej zaimponujesz =o

05.05.2010
14:12
smile
[6]

macko 18 [ Konsul ]

A możew znacie jakieś takie lepsze rozwiązania ?

05.05.2010
14:12
smile
[7]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Wytrzep jej sakiewkę tak by ujrzała poprzednie wcielenie.

05.05.2010
14:13
smile
[8]

zoloman [ Legend ]

Ile wy macie lat? IMO mieć dziewczynę z tej samej szkoły to trochę lipa, a co dopiero klasy...

Zaraz... Czyli to nawet nie jest twoja dziewczyna, tylko jakaś tam "wybrana". lol

05.05.2010
14:15
[9]

BackstageBones [ Centurion ]

Już ci powiedziałem. Po tych słowach uzna Cię za czułego faceta, który chce dla niej dobrze.
Zostanie z Tobą w szkole.

05.05.2010
14:19
smile
[10]

Connor_ [ Are you still there? ]

Jezu jak ty to przeżyjesz? Co za straszliwa tragedia, dziewczyna która ci się podoba nie idzie do tej klasy co ty! Spokojnie, napisz podanie o wydanie visy i może w weekendy będziecie się spotykać! Nie widzę innego wyjścia z tej jakże skomplikowanej sytuacji!

05.05.2010
14:19
[11]

cinekk [ Royal Flush ]

A możew znacie jakieś takie lepsze rozwiązania ?

Oczywiście. Ogarnij się!

BackstageBones >> Gratulacje, trofeum za najgorszą radę pod słońcem jest Twoje : )

05.05.2010
14:37
[12]

BackstageBones [ Centurion ]

Skoro taki z ciebie cwaniak to doradź lepiej. Nic nie napisałeś.
A najprościej jest krytykować.

05.05.2010
14:45
smile
[13]

Connor_ [ Are you still there? ]

[12] Nie, twoim zdaniem lepiej jest powiedzieć dziewczynie że się ją kocha mając 15 lat nie? Świetna rada...na pewno zostanie w szkole jak jej powie że ją kocha...

05.05.2010
16:41
[14]

BackstageBones [ Centurion ]

A skąd wiesz ile on ma lat?

05.05.2010
17:06
[15]

niezny_95 [ Airborne ]

BackstageBones---> wystarczy przeczytać pierwsze zdanie, wyraźnie pisze że teraz idą do innej szkoły, a on pójdzie raczej do tej co koledzy, wątpliwe jest chyba że nagle w np. 2 LO on, dziewczyna i jego koledzy przepisali się do innej szkoły, tak z nienacka

05.05.2010
17:34
[16]

yakuz [ YUM YUM ]

Prawdziwa tragedia, wyrazy wspolczucia dla rodziny i kota...

05.05.2010
17:44
[17]

Lilus [ Redberry Belle ]

Ha-ha-ha!
Potraktuj to jak próbę Waszego związku :)

(bo moi koledzy z klasy nie idą)
Na pewno niejeden kolega wolałby iść do sportowej dla dziewczyn ;)

05.05.2010
17:48
smile
[18]

NeroTFP [ Senator ]

Nie rwij dupy z własnej grupy.

EDIT: Jeżeli nie jesteś z nią w związku, to z czego robisz tragedię? Nie zmieniaj dla dziewczyny szkoły, bo jeżeli Ci się z nią nie uda, to będziesz musiał się męczyć w szkole, w której nie chcesz być, a nic z tego nie będziesz miał. Jak ona ma to gdzieś, to olej zwyczajnie.

05.05.2010
17:48
[19]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

A możew znacie jakieś takie lepsze rozwiązania ?

Ja mam - idź do psychologa. Serio gadam.
To zachacza o psychozę, masz predyspozycje aby być prześladowcą ;)

05.05.2010
18:18
smile
[20]

yazz_aka_maish [ Legend ]

[7]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.