
macko 18 [ Konsul ]
Straszny problem z dziewczyną!!! POMOCY!!!
Mam taką swoją wybraną. Teraz idziemy do innej szkoły a ona idzie do sportowej klasy dla dziewczyn a ja natomiast chyba* ide do zwykłej klasy (bo moi koledzy z klasy nie idą) a sie doniej tak przywiązałem że nie wiem jak wytrzymać bez niej w klasie!!! POMOCY
BackstageBones [ Centurion ]
Zatem powinieneś powiedzieć jej ,że jest dla Ciebie osoba szczególnie ważną.
Możesz też pościemniać ,że ja kochasz ( to działa). Powiedz jej co czujesz.
General E'qunix [ Arena Master ]
Bardzo mi przykro, że spotkała Ciebie tak wielka tragedia. Jest tylko jedno wyjście z tej niewygodnej sytuacji - musisz zapisać się do sportowej klasy dziewczyn.
janek09091 [ Generaďż˝ ]
To straszne!!11
Spróbuj pofapować pod ławką, godzina szybko zleci.

TiGeReK [ OniichaN ]
Zawsze możesz jej zademonstrować w jak zajebistym stylu potrafisz pchać, ekhmmm kulą. W klasie sportowej niejednej zaimponujesz =o

macko 18 [ Konsul ]
A możew znacie jakieś takie lepsze rozwiązania ?

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
Wytrzep jej sakiewkę tak by ujrzała poprzednie wcielenie.

zoloman [ Legend ]
Ile wy macie lat? IMO mieć dziewczynę z tej samej szkoły to trochę lipa, a co dopiero klasy...
Zaraz... Czyli to nawet nie jest twoja dziewczyna, tylko jakaś tam "wybrana". lol
BackstageBones [ Centurion ]
Już ci powiedziałem. Po tych słowach uzna Cię za czułego faceta, który chce dla niej dobrze.
Zostanie z Tobą w szkole.

Connor_ [ Are you still there? ]
Jezu jak ty to przeżyjesz? Co za straszliwa tragedia, dziewczyna która ci się podoba nie idzie do tej klasy co ty! Spokojnie, napisz podanie o wydanie visy i może w weekendy będziecie się spotykać! Nie widzę innego wyjścia z tej jakże skomplikowanej sytuacji!
cinekk [ Royal Flush ]
A możew znacie jakieś takie lepsze rozwiązania ?
Oczywiście. Ogarnij się!
BackstageBones >> Gratulacje, trofeum za najgorszą radę pod słońcem jest Twoje : )
BackstageBones [ Centurion ]
Skoro taki z ciebie cwaniak to doradź lepiej. Nic nie napisałeś.
A najprościej jest krytykować.

Connor_ [ Are you still there? ]
[12] Nie, twoim zdaniem lepiej jest powiedzieć dziewczynie że się ją kocha mając 15 lat nie? Świetna rada...na pewno zostanie w szkole jak jej powie że ją kocha...
BackstageBones [ Centurion ]
A skąd wiesz ile on ma lat?
niezny_95 [ Airborne ]
BackstageBones---> wystarczy przeczytać pierwsze zdanie, wyraźnie pisze że teraz idą do innej szkoły, a on pójdzie raczej do tej co koledzy, wątpliwe jest chyba że nagle w np. 2 LO on, dziewczyna i jego koledzy przepisali się do innej szkoły, tak z nienacka
yakuz [ YUM YUM ]
Prawdziwa tragedia, wyrazy wspolczucia dla rodziny i kota...
Lilus [ Redberry Belle ]
Ha-ha-ha!
Potraktuj to jak próbę Waszego związku :)
(bo moi koledzy z klasy nie idą)
Na pewno niejeden kolega wolałby iść do sportowej dla dziewczyn ;)

NeroTFP [ Senator ]
Nie rwij dupy z własnej grupy.
EDIT: Jeżeli nie jesteś z nią w związku, to z czego robisz tragedię? Nie zmieniaj dla dziewczyny szkoły, bo jeżeli Ci się z nią nie uda, to będziesz musiał się męczyć w szkole, w której nie chcesz być, a nic z tego nie będziesz miał. Jak ona ma to gdzieś, to olej zwyczajnie.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
A możew znacie jakieś takie lepsze rozwiązania ?
Ja mam - idź do psychologa. Serio gadam.
To zachacza o psychozę, masz predyspozycje aby być prześladowcą ;)

yazz_aka_maish [ Legend ]
[7]