GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

R4 (ds)

05.05.2010
13:38
smile
[1]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

R4 (ds)

Powiedzcie mi co to dokładnie jest to R4 wiem że na tym nagrywa się gry ale zkąd z kompa bo nie wiem.A jeszcze jedno czy w to można grać tak normalnie, chyba że nie wejdzie cy co?

05.05.2010
14:05
smile
[2]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

up

05.05.2010
14:07
[3]

Deton [ klein Zwerg ]

Nie kupuj R4.
Kup M3 DS Real, albo Acekard 2.

Nagrywa z kompa i tak, gra się normalnie.

05.05.2010
14:19
smile
[4]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Deton a masz M3 albo Acekard 2.
A tak wogóle chciałem se pograć w Gta:Sa

05.05.2010
14:21
smile
[5]

Damian1539 [ Legend ]

[4]

05.05.2010
14:26
smile
[6]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Nie masz Ds to się nie odzywaj Damian1539.

05.05.2010
14:35
smile
[7]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

No M3 nie kupie bo tylko na Ds Lite a ja mam DSi.

05.05.2010
15:00
[8]

Deton [ klein Zwerg ]

No to tylko Acekard 2i.
Nie ma czegoś takiego jak GTA: SA na DSa. Masz tylko Chinatown Wars.

05.05.2010
15:18
smile
[9]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Wiem ale bym se z kompa wziął Gta:Sa na Ds i git a Chinatown Wars mam na Ds i też fajne.A widzałem że z R4 można wziąć Gta:Sa.

05.05.2010
15:21
[10]

Deton [ klein Zwerg ]

Nie nie można. Na DSie możesz grać tylko w gry, które wyszły na DSa i żadne R4 Ci w tym nie pomoże. Ew. można jeszcze emulować starsze platformy, nes, snes ale na pewno nie
gry z PC.

05.05.2010
15:24
smile
[11]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Aha to thx.Kupie se normalną grę.

05.05.2010
15:31
[12]

Damian1539 [ Legend ]

Głupota nie zna granic :O I tak, miałem nie jedną konsolę i wiem o konsolach więcej niż Ty. Jeśli rodzice mieli kasę żeby Ci kupić konsolę to i będą mieli żeby Ci kupować jedną grę na miesiąc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.