
hbk18 [ Generaďż˝ ]
R4 (ds)
Powiedzcie mi co to dokładnie jest to R4 wiem że na tym nagrywa się gry ale zkąd z kompa bo nie wiem.A jeszcze jedno czy w to można grać tak normalnie, chyba że nie wejdzie cy co?

hbk18 [ Generaďż˝ ]
up
Deton [ klein Zwerg ]
Nie kupuj R4.
Kup M3 DS Real, albo Acekard 2.
Nagrywa z kompa i tak, gra się normalnie.

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Deton a masz M3 albo Acekard 2.
A tak wogóle chciałem se pograć w Gta:Sa

Damian1539 [ Legend ]
[4]

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Nie masz Ds to się nie odzywaj Damian1539.

hbk18 [ Generaďż˝ ]
No M3 nie kupie bo tylko na Ds Lite a ja mam DSi.
Deton [ klein Zwerg ]
No to tylko Acekard 2i.
Nie ma czegoś takiego jak GTA: SA na DSa. Masz tylko Chinatown Wars.

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Wiem ale bym se z kompa wziął Gta:Sa na Ds i git a Chinatown Wars mam na Ds i też fajne.A widzałem że z R4 można wziąć Gta:Sa.
Deton [ klein Zwerg ]
Nie nie można. Na DSie możesz grać tylko w gry, które wyszły na DSa i żadne R4 Ci w tym nie pomoże. Ew. można jeszcze emulować starsze platformy, nes, snes ale na pewno nie
gry z PC.

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Aha to thx.Kupie se normalną grę.
Damian1539 [ Legend ]
Głupota nie zna granic :O I tak, miałem nie jedną konsolę i wiem o konsolach więcej niż Ty. Jeśli rodzice mieli kasę żeby Ci kupić konsolę to i będą mieli żeby Ci kupować jedną grę na miesiąc.