GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dwa monitory-1 komputer

05.05.2010
12:50
smile
[1]

sampler [ Junior ]

dwa monitory-1 komputer

Witam, podłaczyłem telewiozr lcd pod laptopa , obraz jest idealny jak na laptopie. gram czesto w toca 3 czy mozna ustawic tak by w opcji na 2 graczy 1 zawodnik miał obraz na komputerze a 2 na tv? tzn. by nie było oddzielane pionowa lub poziomą kreską.?
odp jak to zrobić

05.05.2010
12:55
[2]

yasiu [ Legend ]

afaik - nie da się, tak w skrócie :)

05.05.2010
12:55
[3]

sinbad78 [ calm like a bomb ]

gra tego nie przewiduje- może są jakieś mody ale wątpię.

05.05.2010
12:57
[4]

sampler [ Junior ]

nie da się bo gra nie ma takiej opcji czy wogóle jest to nie możliwe?

05.05.2010
13:05
[5]

sinbad78 [ calm like a bomb ]

nie jest to możliwe
i gra również tego nie przewiduje

05.05.2010
13:55
[6]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

jeżeli 2 monitory to 2 komputery lub 2 konsole połączone siecią

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.