
sampler [ Junior ]
dwa monitory-1 komputer
Witam, podłaczyłem telewiozr lcd pod laptopa , obraz jest idealny jak na laptopie. gram czesto w toca 3 czy mozna ustawic tak by w opcji na 2 graczy 1 zawodnik miał obraz na komputerze a 2 na tv? tzn. by nie było oddzielane pionowa lub poziomą kreską.?
odp jak to zrobić
yasiu [ Legend ]
afaik - nie da się, tak w skrócie :)
sinbad78 [ calm like a bomb ]
gra tego nie przewiduje- może są jakieś mody ale wątpię.
sampler [ Junior ]
nie da się bo gra nie ma takiej opcji czy wogóle jest to nie możliwe?
sinbad78 [ calm like a bomb ]
nie jest to możliwe
i gra również tego nie przewiduje
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
jeżeli 2 monitory to 2 komputery lub 2 konsole połączone siecią