GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Antywirus

05.05.2010
12:17
smile
[1]

JasterMereel [ Konsul ]

Antywirus

Szukam dobrego darmowego antywirusa (zaraz ktoś napisze, że takiego nie ma - ma być najlepszy z darmowych), który miałby m.in opcję tworzenia zestawu ratunkowego, żeby "podnieść" system z dyskietki bądź płyty (jeśli jest coś takiego). Od razu proszę o niewymienianie avasta (po prostu do kitu), aviry (miałem bardzo długo, lecz ta nowa wersja to same problemy) oraz comodo (który jest bardzo upierdliwy). Avasta i Avirę 'testowałem' ponad rok, z comodo nie wytrzymałem długo ;)
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

05.05.2010
12:20
[2]

wysiak [ Legend ]

Mozna wiedziec jakie to 'same problemy' masz a Avira, bo ja na kilku kompach nie zauwazylem zadnych?

05.05.2010
12:25
[3]

JasterMereel [ Konsul ]

wysiak>> np nie chce się aktualizować, co jakiś czas się sam wyłącza bez żadnego komunikatu. Centrum akcji również się "drze", że antywir jest wyłączony nawet jak działa, albo żebym pobrał, bo nie wykrywa żadnego.

Zapomniałem dodać - antywirus ma być kompatybilny z windows 7 64 bit. Może przez to problemy z avirą.

05.05.2010
12:30
[4]

SanthiX [ Super Chico ]

Z nową Avirą na W7 64 nie ma żadnych problemów.

05.05.2010
12:50
[5]

dudek101 [ redneck ]

avast do kitu.....
mam/miałem:
XP 32bit + avast
Vista 32bit + avast
7 32bit + avast
7 64bit + avast
żadnych problemów nie zarejestrowałem, jedyne co mnie irytuje to czytacz komunikatów
na starszych windolach AFAIR nie instalowałem avasta

a gołą 7ką można zrobić obraz OS czy nawet wybranych napędów

05.05.2010
12:53
[6]

Reavek [ life coach ]

Mam Avirę od paru lat i nigdy nie miałem żadnych problemów.

05.05.2010
13:25
smile
[7]

binkset [ Acacia Avenue ]

AVG Anti-Virus Free 9.0 używam go i jestem z niego zadowolony :)

05.05.2010
23:12
[8]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Ale poza Avastem i Avira niczego nie ma. No, jeszcze ten AVG :-) Nie masz wyboru :-)

05.05.2010
23:37
[9]

kjx [ Nelson Tethers ]

Zawsze zostaje jeszcze kupowanie czasopism komputerowych. Bardzo często na dołączonych płytkach umieszczane są komercyjne programy antywirusowe wraz z czasową licencją (nieraz nawet na rok).

PS. Mnie tam Avast jeszcze krzywdy nie zrobił. A jadę na nim od 7 lat. No ale nawet najlepszy antywirus nie zastąpi myślenia podczas używania komputera.

06.05.2010
02:21
[10]

Qbaa [ Senator ]

Ale poza Avastem i Avira niczego nie ma. No, jeszcze ten AVG :-) Nie masz wyboru
Jest jeszcze Comodo i PC Tools AntiVirus, ale który z nich wszystkich jest najlepszy to nie wiem. Ja używam Comodo i jestem zadowolony.

06.05.2010
02:24
[11]

reksio [ Q u e e r ]

Kurcze, również miałem same problemy z update Aviry. Cały czas miał jakieś problemy, nie chciał łączyć się z serwerem itp.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.