
Johny1335 [ Pretorianin ]
GTA IV Wymagania
Witam
Właśnie zastanawiam się nad kupnem gry GTA IV ale boje się że fps'y nie przekroczą 20klatek na sekundę oto mój sprzęt:
Windows XP GeForce 9600 4Gb ram (wiem xp'ek czyta tylko 3.25) Core 2 duo 2.81 Ghz
Z góry dzięki.
Connor_ [ Are you still there? ]
Spokojnie na średnich detalach 30 fpsów wyciagniesz.
edit.[3] Nie pieprz głupot bo ja na GF 8600GT 256mb 2GB RAM i procek C2D 2.41GHz miałem 25-30fpsów na średnich detalach...
sinbad78 [ calm like a bomb ]
20 będziesz miała jak myszka skierujesz pole widzenia na ulice i będziesz patrzył na bruk.
Grafika nie ten teges - niestety

Penetrator [ Generaďż˝ ]
Do GTA 4 nie potrzeba az tak bardzo dobrej gafiki tylko mocego proca.
Johny1335 [ Pretorianin ]
Wielkie Dzięki za tak szybkie odpowiedzi to ja lecę do empiku :P