GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy Lg Flatron M237WDP ... ?

05.05.2010
09:24
[1]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Czy Lg Flatron M237WDP ... ?

Czy ten Lg to Monitor czy telewizor i czy dobrze sprawuje się kiedy jest podłączony do Ps3 ?

05.05.2010
11:05
[2]

Black Thomi [ Pretorianin ]

ahhha kolega dostał bana na google ?



05.05.2010
16:00
[3]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Up! Odpowie ktoś ?jedni mówią że monitor a drudzy że tv

05.05.2010
16:02
[4]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Dostales juz wystarczajaco wyczerpujaca odpowiedz w poscie [2]. Co bys chcial jeszcze wiedziec?

05.05.2010
16:03
[5]

Mentor921 [ Konsul ]

A umiesz czytać ?

23'' LG Flatron M237WDP-PZ z tunerem TV

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.