GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

13 posterunek - szukam odcinka ;)

05.05.2010
08:55
[1]

kluha666 [ Legend ]

13 posterunek - szukam odcinka ;)

Witam! Mam sprawę, wie ktoś jak nazywa się odcinek w którym, Janek (chyba) zamknął się w szafie, ekipa o tym nie wiedziała i np. strzelali do tej szafy itp. Proszę o pomoc.

05.05.2010
09:11
[2]

gamikazze [ Centurion ]

Chyba chodzi ci o 2 odcinek pt.: "Trupy w szafie". Jakby co to na youtube są wszystkie odcinki.

05.05.2010
09:30
smile
[3]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]



05.05.2010
09:33
[4]

kluha666 [ Legend ]

Nie to nie te...tam był chyba Janek w szafie, a oni tą szafę niszczyli, np. rzucali w nią siekierą.

05.05.2010
09:37
[5]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

No to masz wyżej Janka w szafie

To co piszesz to jest ten odcinek

05.05.2010
09:42
[6]

gamikazze [ Centurion ]

A no tak pomyliło mi się. Sorki, dawno oglądałem 13 posterunek.

05.05.2010
10:03
[7]

kluha666 [ Legend ]

Hard - tyle że w tym odcinku, Janek jest w szafie, ale po kilku minutach z niej wychodzi.
A tam przypominam sobie że jeszcze z pod tej szafy wypływała krew ;p

05.05.2010
10:15
smile
[8]

Gandalf. [ Wizard ]

Google + 13 posterunek streszczenia odcinków + ctrl+f + szafa = tytuł

05.05.2010
10:15
smile
[9]

maviozo [ man with a movie camera ]

To nie był Janek, tylko kolega Cezarego z wojska, a oni rozwalili jakieś wino. Poza tym mieli chyba jakąś kontrolę odnośnie stresu:P

05.05.2010
10:18
[10]

kluha666 [ Legend ]

Właśnie dlatego napisałem "chyba", bo nie byłem pewny.

Gandalf -> dziękuje ;***

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.