GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z serii: Szukam gry...

05.05.2010
08:49
[1]

PatriciusG [ Legend ]

Z serii: Szukam gry...

Nie pamiętam czy to faktycznie była gra przygodowa, ale na jakieś 70% tak. Dawno w to grałem, nie pamiętam o co chodziło ale pamiętam, że cały czas w inwentarzu (a konkretnie na dole ekranu) jest taki jakby kociołek/naczynko (przeźroczyste bodaj) i tam się robiło jakieś różne rzeczy.

Gra teraz już będzie miała 10-20 lat podejrzewam. Ostatnio miałem taki 'flashback' i nie mogę sobie przypomnieć tytułu. A szukając tak gry wiedząc tylko tyle... Zajęło by lata.

Proszę o pomoc :)

05.05.2010
08:56
[2]

jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]

The Legend of Kyrandia: Hand of Fate?

05.05.2010
09:01
[3]

PatriciusG [ Legend ]

Ah, niesamowity jesteś :)
Dzięki Ci wielkie, dobry człowieku :) Jeśli mogę się jakoś odwdzięczyć, to się nie krępuj, bo wielce sobie cenie spokój umysłu :D

05.05.2010
09:15
[4]

jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]

Cieszę się, że mogłem pomóc. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.