PatriciusG [ Legend ]
Z serii: Szukam gry...
Nie pamiętam czy to faktycznie była gra przygodowa, ale na jakieś 70% tak. Dawno w to grałem, nie pamiętam o co chodziło ale pamiętam, że cały czas w inwentarzu (a konkretnie na dole ekranu) jest taki jakby kociołek/naczynko (przeźroczyste bodaj) i tam się robiło jakieś różne rzeczy.
Gra teraz już będzie miała 10-20 lat podejrzewam. Ostatnio miałem taki 'flashback' i nie mogę sobie przypomnieć tytułu. A szukając tak gry wiedząc tylko tyle... Zajęło by lata.
Proszę o pomoc :)
jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]
The Legend of Kyrandia: Hand of Fate?
PatriciusG [ Legend ]
Ah, niesamowity jesteś :)
Dzięki Ci wielkie, dobry człowieku :) Jeśli mogę się jakoś odwdzięczyć, to się nie krępuj, bo wielce sobie cenie spokój umysłu :D
jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]
Cieszę się, że mogłem pomóc. :)