GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lost Planet 2

05.05.2010
06:09
smile
[1]

kolegen [ Junior ]

Lost Planet 2

Witam. Male pytanko co to za fotki na recenzji lost planet 2? Czy Wy jako tak wielka strona nie Rozrozniacie np Gears of War od Lost Planet

05.05.2010
17:31
[2]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

Marku Fenix "wystąpi" w LP2 jako dodatkowa postać. Dziękuje Dobranoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.