Spidi 78 [ Legionista ]
Adamek
Witam wszystkich jak myslicie z kim ???? bedzie tanczyl Adamek w nastepnej walce
yo dawg [ 1979 ]
Panie, co nam po Adamku jak po 1) będzie walczył dopiero w październiku, a po 2) szykuje się walka stulecia i to bynajmniej nie w kategorii ciężkiej.
Moim zdaniem na walkę o mistrza jest jeszcze za wcześnie.
qLa [ MPO Medic ]
Moim zdaniem na walkę o mistrza jest jeszcze za wcześnie.
Tu sie zgodze, Adamek musi sie jeszcze troche polac, zeby zdobyc wiecej doswiadczenia w ciezkiej.