GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Adamek

05.05.2010
02:06
[1]

Spidi 78 [ Legionista ]

Adamek

Witam wszystkich jak myslicie z kim ???? bedzie tanczyl Adamek w nastepnej walce

05.05.2010
02:25
[2]

yo dawg [ 1979 ]

Panie, co nam po Adamku jak po 1) będzie walczył dopiero w październiku, a po 2) szykuje się walka stulecia i to bynajmniej nie w kategorii ciężkiej.

Moim zdaniem na walkę o mistrza jest jeszcze za wcześnie.

05.05.2010
02:29
[3]

qLa [ MPO Medic ]

Moim zdaniem na walkę o mistrza jest jeszcze za wcześnie.

Tu sie zgodze, Adamek musi sie jeszcze troche polac, zeby zdobyc wiecej doswiadczenia w ciezkiej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.