GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Iron Man 2

05.05.2010
01:21
smile
[1]

MarcusFenix [ Generaďż˝ ]

Iron Man 2

Pytanie do osób które były już na seansie IR 2, czy film jest tak dobra jak cześć pierwsza. Czy może po prostu polecieli na kasę i już tak do dwójki się nie przyłożyli ??
czy warto jest iść do kina na film czy może lepiej sobie poczekać na wydanie płytowe z dodatkami ?

I jakie są wasze wrażenia po filmie ?

05.05.2010
01:23
smile
[2]

wysiak [ Legend ]

Zadaj sobie minimum trudu, i wpisz nazwe filmu najpierw w wyszukiwarke. Jest juz watek o identycznym tytule, do tego w dobrej kategorii.

05.05.2010
01:26
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

Nie widziałem jedynki, ale dwójka według mnie była nudna jak flaki z olejem. Wynudziłem się strasznie na tym filmie, podobnie zresztą jak kumpel i brat, którzy pierwszą część widzieli i uważali ją za bardzo dobry film. Przy czym spotkałem się też z opiniami innych znajomych, że film trzyma poziom jedynki i warto iść do kina. Ja nie polecam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.