
MarcusFenix [ Generaďż˝ ]
Iron Man 2
Pytanie do osób które były już na seansie IR 2, czy film jest tak dobra jak cześć pierwsza. Czy może po prostu polecieli na kasę i już tak do dwójki się nie przyłożyli ??
czy warto jest iść do kina na film czy może lepiej sobie poczekać na wydanie płytowe z dodatkami ?
I jakie są wasze wrażenia po filmie ?

wysiak [ Legend ]
Zadaj sobie minimum trudu, i wpisz nazwe filmu najpierw w wyszukiwarke. Jest juz watek o identycznym tytule, do tego w dobrej kategorii.
SirGoldi [ Gladiator ]
Nie widziałem jedynki, ale dwójka według mnie była nudna jak flaki z olejem. Wynudziłem się strasznie na tym filmie, podobnie zresztą jak kumpel i brat, którzy pierwszą część widzieli i uważali ją za bardzo dobry film. Przy czym spotkałem się też z opiniami innych znajomych, że film trzyma poziom jedynki i warto iść do kina. Ja nie polecam.