
Noras1991 [ Wujek Norek ]
Sterowniki ?
Witam... Mam laptopa toshiba a200. Dzisiaj zainstalowalem na nim Windows7 (oczywiście oryginał) i mam problem z niektórymi sterownikami... Do płyty głównej i grafiki zainstalowały się automatycznie ale brakuje sterów do szybkiego wybierania na panelu dotykowym, kamerki itp. Jest to Windows 7 X86. Bardzo proszę o linki do tych sterowników. Będę bardzo wdzięczny i z góry dzięki. ;)
Noras1991 [ Wujek Norek ]
Dobra jest mniejszy problem.
Trzeba mi sterowniki klawiszy funkcyjnych i stery do panelu dotykowego
(dokładnie nie działają na panelu dotykowym przyciski od poczty, Wi-Fi itp,)
Wszystkie stery pod Windows 7.
Bardzo proszę o linki ;P
sweep [ Generaďż˝ ]
Tutaj szukałeś?
Noras1991 [ Wujek Norek ]
Tak... To jest chyba ten Touch Pad Driver i Touch Pad Driver On/Of
ale niestety nic nie znajduje
"Sorry we couldn't find any drivers matching your search criteria."
sweep [ Generaďż˝ ]
Spróbuj do Visty, jeżeli oczywiście są.

Noras1991 [ Wujek Norek ]
No tak... faktycznie :) Dzięki wielkie.
Ale jeszcze brakuje mi sterowników do klawiszy funkcyjnych i karty pamięci...
Może nie te wybrałem z listy, co trzeba...
Czy mógłby mi ktoś je znaleźć ?:)
Czytnik kart + klawisze funkcyjne - wszystko pod Windows7 32bit
Oczywiście szukałem pod Viste ale nie wiem dokładnie które to mają być
sterowniki ...