GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sterowniki ?

04.05.2010
23:11
smile
[1]

Noras1991 [ Wujek Norek ]

Sterowniki ?

Witam... Mam laptopa toshiba a200. Dzisiaj zainstalowalem na nim Windows7 (oczywiście oryginał) i mam problem z niektórymi sterownikami... Do płyty głównej i grafiki zainstalowały się automatycznie ale brakuje sterów do szybkiego wybierania na panelu dotykowym, kamerki itp. Jest to Windows 7 X86. Bardzo proszę o linki do tych sterowników. Będę bardzo wdzięczny i z góry dzięki. ;)

05.05.2010
21:05
[2]

Noras1991 [ Wujek Norek ]

Dobra jest mniejszy problem.

Trzeba mi sterowniki klawiszy funkcyjnych i stery do panelu dotykowego
(dokładnie nie działają na panelu dotykowym przyciski od poczty, Wi-Fi itp,)

Wszystkie stery pod Windows 7.

Bardzo proszę o linki ;P

05.05.2010
21:06
[3]

sweep [ Generaďż˝ ]



Tutaj szukałeś?

05.05.2010
21:09
[4]

Noras1991 [ Wujek Norek ]

Tak... To jest chyba ten Touch Pad Driver i Touch Pad Driver On/Of
ale niestety nic nie znajduje

"Sorry we couldn't find any drivers matching your search criteria."

05.05.2010
21:20
[5]

sweep [ Generaďż˝ ]

Spróbuj do Visty, jeżeli oczywiście są.

06.05.2010
12:08
smile
[6]

Noras1991 [ Wujek Norek ]

No tak... faktycznie :) Dzięki wielkie.
Ale jeszcze brakuje mi sterowników do klawiszy funkcyjnych i karty pamięci...
Może nie te wybrałem z listy, co trzeba...
Czy mógłby mi ktoś je znaleźć ?:)

Czytnik kart + klawisze funkcyjne - wszystko pod Windows7 32bit
Oczywiście szukałem pod Viste ale nie wiem dokładnie które to mają być
sterowniki ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.