GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ryba na Biologie :P

04.05.2010
21:23
smile
[1]

tsliwa [ Centurion ]

Ryba na Biologie :P

Potrzebuje jakiegoś gatunku ryby w której jest dużo ciekawostek żeby zabrać trochę lekcji ;P
Może znacie jakiś żadki gatunek ryby ?

Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje... :)

04.05.2010
21:23
smile
[2]

miguel1995 [ Konsul ]

Marlin może :)

04.05.2010
21:28
[3]

kzwwdo [ Pretorianin ]

Śledź - dwukrotnie występuje w Gdyńskim herbie.

spoiler start
P.S nie jestem z Gdyni
spoiler stop


edit: w Puckim herbie, zresztą chyba też.

04.05.2010
21:30
[4]

zoloman [ Legend ]

Słyszałem, że są takie co pod wodą żyją (i w ogóle nie wychodzą!) tylko teraz mi nazwa uciekła.

04.05.2010
21:31
smile
[5]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Coelacanthus latimeria



04.05.2010
21:42
[6]

Vismerhill [ Nekroskop ]

Opowiedz o Nessie:p

04.05.2010
21:46
[7]

gnoll [ Legend ]

Może opowiedz o rybach głębinowych ?



Wyglądają jak z kosmosu, niewiele się o nich wie - ale co już wiadomo to zawsze ciekawe.

Albo o Samogłowie -

04.05.2010
21:46
smile
[8]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Okoń

04.05.2010
22:02
smile
[9]

kefirek09 [ Senator ]

Jak będziesz miał o ptakach, to powiedz o "wyplówkach" sowy. Powiedz też, że dzięki swojemu nietypowemu ukształtowaniu skrzydeł poruszają się one bezszelestnie, co pomaga im w polowaniu. Nie zapomnij wspomnieć, że kruki potrafią podążać, za innymi krukami, by po tym jak zakopią one pożywienie(kruki śledzone) i odlecą kruki śledzące mogły zjeść zakopane przez kruki śledzone pożywienie, które zakopały.

04.05.2010
22:04
[10]

Wiewiórk [ Legend ]

Halibut?

04.05.2010
22:15
[11]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Nazwa: aptocyclus ventricosus.

Ciekawostka: to najbrzydsza ryba na świecie.


Ryba na Biologie :P - Mephistopheles
04.05.2010
22:38
[12]

kamyk_samuraj [ Legend ]

Opowiedz historie ubijania i patroszenia karpia na Wigilię

04.05.2010
22:45
smile
[13]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Mephistopheles ---> gdybyś musiał przenieść kilka żabnic ręcznie to wiedziałbyś jaka jest najbrzydsza ryba na świecie...

04.05.2010
22:54
[14]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

WTF? Larwa Rancora? Według mnie jednak larwa Churchilla i tak jest brzydsza.

04.05.2010
23:12
[15]

Enc0re [ FaK jU KarTofLu ]

Panga różowa luzem 6,89zł - Tesco


Ryba na Biologie :P - Enc0re
05.05.2010
00:01
smile
[16]

Paul12 [ Buja ]

Koniecznie łosoś!

05.05.2010
08:11
smile
[17]

Rendar [ Srokaty Konik ]

11--> Hehe, brzydka czy ładna - na patelni wszystkie równe ;-D

05.05.2010
09:13
[18]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Rendar ---> to fakt, a żabnice poławia się w celu uzyskania bardzo cenionego, smacznego mięsa z ogona.
Drogie to cholerstwo...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.