GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakaś przenośna konsolka

04.05.2010
21:16
[1]

TheMr Starkiler [ Pretorianin ]

Jakaś przenośna konsolka

Doradźcie mi jaka przenośna konsola jest najlepsza.Taka konsolka którą można np. na wakacje przywieźć na. PSP.

04.05.2010
21:17
[2]

Damian1539 [ Legend ]

Nintendo DS.

04.05.2010
21:18
[3]

diaboł [ boss ]

PSP lub iPod Touch, ja bym wybrał iPod'a :P
Gry są tanie i grywalne.

04.05.2010
21:18
smile
[4]

tankem3 [ Senator ]

Playstation 2 Portable

04.05.2010
21:58
smile
[5]

matibbracz [ Centurion ]

tankem3 ta konsola rządzi na pewno warto kupić

05.05.2010
12:49
[6]

Scortch [ Light ]

tankem3---> heh, wcale to nie takie głupie. fajnie by nosić ze sobą ps2. gdyby sony w coś takiego zainwestowało (null% szans) to mogłoby przedłużyć troszkę żywotnośc tej świetnej konsolki.

05.05.2010
13:00
[7]

graf_0 [ Nożownik ]

Dingoo a320.

05.05.2010
13:16
[8]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

DS'a, albo iPoda Touch. Jesli natomiast nie spieszysz sie, to poczekaj na Nintendo 3DS. PSP jest w zasadzie martwa platforma, a przynajmniej taka byla przez kilka ostatnich lat. Teraz co prawda Sony ja ratuje (Peace Walker, dwa nowe God of War), ale sa to dzialania mocno spoznione.

05.05.2010
13:18
[9]

pompaziom [ Hatifnat ]

Ipod Touch

05.05.2010
13:27
smile
[10]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Ja mam DS i fajny aparat masz nawet w DS.

05.05.2010
14:23
[11]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

[4] Nic tylko opatentować ;]

A tak to polecam ci DSa,PSP jak już pisał budziakowski to martwa konsola żadne dobre gdy już od dawna nie wychodzą, twórcy wogle jej nie wspierją przez jej ogrmony poziom piractwa, mój brat ją posiada i rzeczywiście ostatni ciekawy tytuł w który grał to gta chinatowne wars (dodajemy że to port z DSa).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.