GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy proszę !!!! DarkSiders

04.05.2010
21:00
[1]

LordBit [ Konsul ]

Pomocy proszę !!!! DarkSiders

Siemak. Gdy idę po ostatni mecz wybijajm wszystkich przeciwników i wyciągam ten lodowy miecz(ostatni) potrzeba 3 i nagle wylatują takie 2 wielkie potrowyry z toporami lodowe one są.
Mam całe hp a oni zawsze mię zabijają. już robię to 10 raz. Jak ich pokonać??? wale w nich odpadają im zbrojei naglejakieś kombosy mi walą i padam. Jak ich pokonać???

04.05.2010
21:19
[2]

LordBit [ Konsul ]

up

04.05.2010
21:35
[3]

LordBit [ Konsul ]

up

04.05.2010
21:59
[4]

LordBit [ Konsul ]

up

04.05.2010
22:01
[5]

aterazione [ Senator ]

Zobacz w necie, jak miałem problem z grą Prototype to wpisałem w yt

05.05.2010
14:09
[6]

LordBit [ Konsul ]

up

05.05.2010
14:19
[7]

Asmodeusz [ Legend ]

Uzyj czarow. Zamien sie w demona (jak masz naladowanego). Uderz 2 razy i uciekaj. Nie pamietam czy bumerang bedzie dzialal na nich (chyba nie).

Ja uzywalem na nich tego czaru co przywoluje ostrza naokolo Wojny, poszlo gladko (1 czar, oklepac twarz, 1 czar, oklepac).

05.05.2010
14:35
[8]

LordBit [ Konsul ]

a ja nie mogę się jeszcze zamienić w demona ;/

05.05.2010
19:10
[9]

LordBit [ Konsul ]

Dobra jakoś rozwaliłem z red hp miałem 2/10 życia xD. Nie wykupowałem żadnych czarów jakie polecacie na początek??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.