GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co o tym sadzicie?

04.05.2010
20:39
[1]

TrueGevo [ Centurion ]

Co o tym sadzicie?

Dostałem sms od Plusa, że moge wymienić swoj telefon na Smsunga Avile za 1zl w zobowiazaniu 30 zl (pewnie w MixPlusie). Umowe mam juz z nimi ponad 3 lata, w wakacje się kończy i sam chciałem wymienić telefon. Myślicie, że to jest jakaś promocja czy poprostu chwyt marketingowy. Nie chcę mieć jakiejś niejasnej umowy na 4 lata. Jeżeli to jest promocja to według was opłaca się wźąźć tą komórke.

05.05.2010
16:13
smile
[2]

miszczu18 [ Chor��y ]

po pierwsze nie bierz tego samsunga bo to badziew a po drugie nie możesz z tym iść do operatora??

05.05.2010
16:19
[3]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Nie bierz tego. Za 300zł na allegro kupisz lepszy telefon od tego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.