TrueGevo [ Centurion ]
Co o tym sadzicie?
Dostałem sms od Plusa, że moge wymienić swoj telefon na Smsunga Avile za 1zl w zobowiazaniu 30 zl (pewnie w MixPlusie). Umowe mam juz z nimi ponad 3 lata, w wakacje się kończy i sam chciałem wymienić telefon. Myślicie, że to jest jakaś promocja czy poprostu chwyt marketingowy. Nie chcę mieć jakiejś niejasnej umowy na 4 lata. Jeżeli to jest promocja to według was opłaca się wźąźć tą komórke.

miszczu18 [ Chor��y ]
po pierwsze nie bierz tego samsunga bo to badziew a po drugie nie możesz z tym iść do operatora??
Penetrator [ Generaďż˝ ]
Nie bierz tego. Za 300zł na allegro kupisz lepszy telefon od tego.