GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie polecacie gry w których lata się samolotem.

04.05.2010
19:52
[1]

krisi [ Centurion ]

Jakie polecacie gry w których lata się samolotem.

Wszystkie rodzaje. Jakie wam się tylko podobały.

04.05.2010
19:58
[2]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Polecam IL-2 Sturmovik: 1946 - bardzo fajna pozycja. Gra teraz jest dosyć tania a zapewnia zabawę na długie wieczory. W części tej zawarte są chyba wszystkie poprzednie dodatki. "...liczba dostępnych dla gracza samolotów sięgnęła 229" - te cyferki mówią chyba same za siebie.

Pozdrawiam,

04.05.2010
19:59
[3]

redan [ Wiking ]

gta san andreas :) - a na serio to może: seria IL-2, Wings of Prey, Heroes over Europe, seria Microsoft Flight Simulator

04.05.2010
20:01
smile
[4]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

HAWX. Zawaliste, chyba najlepsze latanka w jaką grałem!

04.05.2010
20:20
[5]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Oczywiście IŁ-2 Sturmovik

04.05.2010
20:27
[6]

Spoko92 [ Pretorianin ]

Lepiej nie kupuj i nie lataj bo jak się rozbijesz to znowu będzie tragedia narodowa ;0

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.