krisi [ Centurion ]
Jakie polecacie gry w których lata się samolotem.
Wszystkie rodzaje. Jakie wam się tylko podobały.
Pamir [ Generaďż˝ ]
Polecam IL-2 Sturmovik: 1946 - bardzo fajna pozycja. Gra teraz jest dosyć tania a zapewnia zabawę na długie wieczory. W części tej zawarte są chyba wszystkie poprzednie dodatki. "...liczba dostępnych dla gracza samolotów sięgnęła 229" - te cyferki mówią chyba same za siebie.
Pozdrawiam,
redan [ Wiking ]
gta san andreas :) - a na serio to może: seria IL-2, Wings of Prey, Heroes over Europe, seria Microsoft Flight Simulator

Cyber Rekin [ Sharkee ]
HAWX. Zawaliste, chyba najlepsze latanka w jaką grałem!
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Oczywiście IŁ-2 Sturmovik
Spoko92 [ Pretorianin ]
Lepiej nie kupuj i nie lataj bo jak się rozbijesz to znowu będzie tragedia narodowa ;0