GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto odda konto na Demotach?!

04.05.2010
19:51
smile
[1]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Kto odda konto na Demotach?!

Bardzo bym prosił, gdyż mam B..ana na moim koncie. Nie pytajcie, za co. :D

04.05.2010
19:52
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Sprzedam Ci za 10zł.

Chcesz?

04.05.2010
19:52
[3]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Nie możesz zrobić nowego?!


[4] Aha to sorki, nie wiedziałem.

04.05.2010
19:55
[4]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Sprzedam Ci za 10zł.

Chcesz?

Przestań się kompromitować.

Nie możesz zrobić nowego?!

Nie. Ponieważ jak zrobię nowe to ten ban przechodzi na następne...

04.05.2010
19:56
[5]

tankem3 [ Senator ]

8 zł i jest twoje

04.05.2010
19:58
[6]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

A co jeśli ban przejdzie na nowe (podarowane) konto?

04.05.2010
20:07
[7]

tomazzi [ Flash YD ]

Wstaw demota tutaj to wstawię. Nie dam Ci konta bo je pewnie też zablokują.

04.05.2010
20:08
[8]

redan [ Wiking ]

no to wywali 8 czy 10 zeta w błoto. ban idzie raczej na konkretne ip, a nie na login

04.05.2010
20:09
smile
[9]

Janczes [ You'll never walk alone ]

7.99 ?

04.05.2010
20:11
[10]

Ashaard [ enjoy the silence ]

5 zł!

04.05.2010
20:11
[11]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Może jednak powiedz za co? Nie może ktoś z forum ci założyć nowego i oddać?

04.05.2010
20:19
smile
[12]

William_Wallace [ Generaďż˝ ]

Skoro dostałeś BANA to widocznie był powód teraz odpokutuj.

04.05.2010
20:31
[13]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Skoro dostałeś BANA to widocznie był powód teraz odpokutuj.

Dostałem za Combosa.

A na Głównej to tyle takiego typu Demotów jest i jakoś oni bana za to nie dostają.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.