
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Kto odda konto na Demotach?!
Bardzo bym prosił, gdyż mam B..ana na moim koncie. Nie pytajcie, za co. :D
bezlerg66 [ Senator ]
Sprzedam Ci za 10zł.
Chcesz?
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Nie możesz zrobić nowego?!
[4] Aha to sorki, nie wiedziałem.
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Sprzedam Ci za 10zł.
Chcesz?
Przestań się kompromitować.
Nie możesz zrobić nowego?!
Nie. Ponieważ jak zrobię nowe to ten ban przechodzi na następne...
tankem3 [ Senator ]
8 zł i jest twoje
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
A co jeśli ban przejdzie na nowe (podarowane) konto?
tomazzi [ Flash YD ]
Wstaw demota tutaj to wstawię. Nie dam Ci konta bo je pewnie też zablokują.
redan [ Wiking ]
no to wywali 8 czy 10 zeta w błoto. ban idzie raczej na konkretne ip, a nie na login

Janczes [ You'll never walk alone ]
7.99 ?
Ashaard [ enjoy the silence ]
5 zł!
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Może jednak powiedz za co? Nie może ktoś z forum ci założyć nowego i oddać?

William_Wallace [ Generaďż˝ ]
Skoro dostałeś BANA to widocznie był powód teraz odpokutuj.
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Skoro dostałeś BANA to widocznie był powód teraz odpokutuj.
Dostałem za Combosa.
A na Głównej to tyle takiego typu Demotów jest i jakoś oni bana za to nie dostają.