
anonimek z zalesia [ Legionista ]
pomocy!!!!!!!!!!
potrzebuje stronki z power pointem 2000. mam kompa a power pointa nie chce zrobić jakiąś prezentacje o wideomagnetofonie czy coś i potzrebuje ten program gg 1234260 jak ktoś sie zna na power poincie jak go ściągnoć to piszcie

bezlerg66 [ Senator ]
Na allegro kup. Na pewno dużo nie kosztuje.
Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]
ściągnij sobie triala
albo betę office 2010
redan [ Wiking ]
openoffice impress - jest kompatybilny z PP, a poza tym gotową prezentacje można zapisać do pdf
anonimek z zalesia [ Legionista ]
redan o co kaman nie rozumiem twoich słów nie znam sie na ,,jezyku komputerowym" pp pdf?? ja w ogóle to na kompie mam neta i wordpada i winrara xD i musze zrobić prezentacje ;P