GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomocy!!!!!!!!!!

04.05.2010
19:46
smile
[1]

anonimek z zalesia [ Legionista ]

pomocy!!!!!!!!!!

potrzebuje stronki z power pointem 2000. mam kompa a power pointa nie chce zrobić jakiąś prezentacje o wideomagnetofonie czy coś i potzrebuje ten program gg 1234260 jak ktoś sie zna na power poincie jak go ściągnoć to piszcie

04.05.2010
19:47
smile
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Na allegro kup. Na pewno dużo nie kosztuje.

04.05.2010
19:50
[3]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

ściągnij sobie triala

albo betę office 2010

04.05.2010
19:50
[4]

redan [ Wiking ]

openoffice impress - jest kompatybilny z PP, a poza tym gotową prezentacje można zapisać do pdf

04.05.2010
20:00
[5]

anonimek z zalesia [ Legionista ]

redan o co kaman nie rozumiem twoich słów nie znam sie na ,,jezyku komputerowym" pp pdf?? ja w ogóle to na kompie mam neta i wordpada i winrara xD i musze zrobić prezentacje ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.