GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CodMW2 DLC

04.05.2010
19:32
[1]

LordBit [ Konsul ]

CodMW2 DLC

Siemka. Te DLC co dzisiaj zostaną dostępne są płatne??

04.05.2010
19:33
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Tak.

04.05.2010
19:33
[3]

WolfHunter [ And Justice for All ]

Tak,około 50 zł

04.05.2010
19:38
[4]

LordBit [ Konsul ]

50 zł za kilka map pfff oni sobie jaja robią??

04.05.2010
19:42
[5]

niezny_95 [ Airborne ]

Racja, za 50zł lepiej kupić CoDa 4 niż te 5 map :/ Swoją drogą jestem ciekaw czy ktoś z forum kupi to DLC

04.05.2010
19:44
[6]

bezlerg66 [ Senator ]

[5] Na pewno ktoś kupi. Jak ma się pieniądze na takie małe bzdury, to czemu nie.

04.05.2010
20:37
[7]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Może stanieje kilka miesięcy później.

04.05.2010
21:05
[8]

LordBit [ Konsul ]

ta, do 20 zł. Nawet bym nie kupił jakiś map za 5 zł, wole dodać 10 i mam fajną grę diablo, albo StarCraft

04.05.2010
21:41
[9]

preDratronIX [ Generau ]

Takie mapy mam w MW za darmo.


CodMW2 DLC - preDratronIX
04.05.2010
21:42
[10]

LordBit [ Konsul ]

z kąd. Mógłbyś się podzielić :)

04.05.2010
21:42
smile
[11]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[9] Gtfo sir.

Ciekawe za ile będą na torrentach;)

04.05.2010
21:43
smile
[12]

gnoll [ Legend ]

Racja, za 50zł lepiej kupić CoDa 4 niż te 5 map :/ Swoją drogą jestem ciekaw czy ktoś z forum kupi to DLC

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10250104

:)

Jak będą na torrentach, to można je jakoś wgrać żeby działały normalnie??


Nie szkoda ci konta na Steam ?

04.05.2010
21:58
[13]

LordBit [ Konsul ]

Jak będą na torrentach, to można je jakoś wgrać żeby działały normalnie??

05.05.2010
13:11
[14]

preDratronIX [ Generau ]

[10] 2 klasyczne z MW (trollface)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.