LordBit [ Konsul ]
CodMW2 DLC
Siemka. Te DLC co dzisiaj zostaną dostępne są płatne??
bezlerg66 [ Senator ]
Tak.
WolfHunter [ And Justice for All ]
Tak,około 50 zł
LordBit [ Konsul ]
50 zł za kilka map pfff oni sobie jaja robią??
niezny_95 [ Airborne ]
Racja, za 50zł lepiej kupić CoDa 4 niż te 5 map :/ Swoją drogą jestem ciekaw czy ktoś z forum kupi to DLC
bezlerg66 [ Senator ]
[5] Na pewno ktoś kupi. Jak ma się pieniądze na takie małe bzdury, to czemu nie.
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Może stanieje kilka miesięcy później.
LordBit [ Konsul ]
ta, do 20 zł. Nawet bym nie kupił jakiś map za 5 zł, wole dodać 10 i mam fajną grę diablo, albo StarCraft
LordBit [ Konsul ]
z kąd. Mógłbyś się podzielić :)

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
[9] Gtfo sir.
Ciekawe za ile będą na torrentach;)

gnoll [ Legend ]
Racja, za 50zł lepiej kupić CoDa 4 niż te 5 map :/ Swoją drogą jestem ciekaw czy ktoś z forum kupi to DLC
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10250104
:)
Jak będą na torrentach, to można je jakoś wgrać żeby działały normalnie??
Nie szkoda ci konta na Steam ?
LordBit [ Konsul ]
Jak będą na torrentach, to można je jakoś wgrać żeby działały normalnie??
preDratronIX [ Generau ]
[10] 2 klasyczne z MW (trollface)