GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem . Dość poważny

04.05.2010
18:59
smile
[1]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Problem . Dość poważny

Witam
Otóż dla was może wydawać się to nic wielkiego , ale robiłem kilka dni mapę do HoMMV a sami wiecie że w tej części to dość upierdliwa robota. Wczoraj zapisałem ją ostatnio
i dzisiaj próbuje ją otworzyć (w Edytorze) i nagle wyskakuje mi coś takiego -->
Poświęciłem na tą mape z 4-5 godzin i sie (sorry) wkur*ie jak się okaże że cała praca poszła się walić ;/
Mam nadzieje że wiecie jak temu zaradzić ,z góry dzięki !


Problem . Dość poważny - Juvenille
04.05.2010
19:32
[2]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

up

04.05.2010
21:06
[3]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

up

05.05.2010
14:46
[4]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

up

05.05.2010
14:58
[5]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

wiem że chcesz żeby temat był na "głównej" ale proszę nie spamuj :)
zgłoś problem na polskie forum HoMM ;] tam są szpece od tej roboty

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.