
Juvenille [ Generaďż˝ ]
Problem . Dość poważny
Witam
Otóż dla was może wydawać się to nic wielkiego , ale robiłem kilka dni mapę do HoMMV a sami wiecie że w tej części to dość upierdliwa robota. Wczoraj zapisałem ją ostatnio
i dzisiaj próbuje ją otworzyć (w Edytorze) i nagle wyskakuje mi coś takiego -->
Poświęciłem na tą mape z 4-5 godzin i sie (sorry) wkur*ie jak się okaże że cała praca poszła się walić ;/
Mam nadzieje że wiecie jak temu zaradzić ,z góry dzięki !
Juvenille [ Generaďż˝ ]
up
Juvenille [ Generaďż˝ ]
up
Juvenille [ Generaďż˝ ]
up
SpawarczykJunior [ Centurion ]
wiem że chcesz żeby temat był na "głównej" ale proszę nie spamuj :)
zgłoś problem na polskie forum HoMM ;] tam są szpece od tej roboty