GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czas praktyki w zawodówie

04.05.2010
17:55
[1]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Czas praktyki w zawodówie

Wie ktoś ile godzin poniżej 18 roku życia odbywa się praktyki ?

04.05.2010
18:01
[2]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

up

04.05.2010
18:03
[3]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Zależy czy masz praktyki ze szkoły czy prywatnie, przykładowo ze szkoły mają 2 razy w tygodniu jakoś od 8 czy 7 do 13 i w tym 30 minut przerwy na śniadanie itp, za to mój kolega poszedł na mechanika i ma praktyki prywatnie i robi 2 razy w tygodniu od 9 do 17 i we wakacje też robi cały czas.(tyczy się to mojego rejonu)

04.05.2010
18:04
[4]

zela [ Niepoprawny marzyciel ]

Witam.

Ja gdy odbywałem praktyki w technikum przychodziłem na 6 godzin. Wydaje mi się że jest to kwestia dogadania się z kierującym praktykami w zakładzie.

04.05.2010
18:06
[5]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Teraz jestem na 1 roku w technikum i mam od 7 do 13 i w tym 30 minut przerwy, a w drugim roku to nie wiem jak będzie,

04.05.2010
20:05
[6]

kamil0749 [ Messiasz ]

Ja dzisiaj miałem właśnie 1 dzień praktyki - swoją drogą niezłą harówa była ;)
Jestem na 2 roku w technikum i mam do przepracowania 7 godzin dziennie...

04.05.2010
20:06
[7]

toaster [ MrBook? ]

Ja też technikum, na szczęście tylko 5 : )

04.05.2010
20:19
smile
[8]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Ja praktyki miałem w marcu, jak się dogadasz to będziesz miał jak ja - pokazanie się na 3 godzinki podczas których się powynosiło poprzynosiło a czasem na kurniku pograło.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.