GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje gry!

04.05.2010
17:36
[1]

FallenFury [ Konsul ]

poszukuje gry!

poszukuje jakiejś dobrej gry ekonomiczno - strategicznej może byc stara ale nie bardzo. coś jak np Imperium Galactica 2, coś ze star treków?! jeśli ktos zna jakąś dobrą tego typu gierkę to proszę o info!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.