FallenFury [ Konsul ]
poszukuje gry!
poszukuje jakiejś dobrej gry ekonomiczno - strategicznej może byc stara ale nie bardzo. coś jak np Imperium Galactica 2, coś ze star treków?! jeśli ktos zna jakąś dobrą tego typu gierkę to proszę o info!