igloopol [ Konsul ]
starcarft 2 zaproszenie
ma ktoś może wolne zaproszenie bo zapisałem sie do bety już dawno a nic nie dostałem więc jak by ktoś miał zaproszenie to bym prosił [email protected]
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
raczej nikt Ci nie da za darmo :)