
adi123456789 [ Centurion ]
długa gra na xbox 360
kupuję w czerwcu grę ma być długa lubie wszystkie slashery gry akcji , rpg , bijatyki , przygodówki i gry o deskorolce oraz bijatyki myślę nad :
Alan wake
niech ktoś coś jeszcze poda
Tylko nie Gta 4 we wrześniu kupuję naughty bear a mam crackdown a na kompie wszystkie inne części
diman00 [ not yet rated ]
kup Alana

Schygneth [ Generaďż˝ ]
Dragon Age : Początek
koobon [ part animal part machine ]
Wyłudzasz od matki grę na dzień dziecka?
Alan Wake jakiś przerażająco długi raczej nie będzie: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51414
Red Dead Redemption, Mass Effect 2

adi123456789 [ Centurion ]
dragon age mam , koobon nie wyłudzam na dzień dziecka od matki
prędzej ty
Red Dead Redemption może fajne klimaty dzikiego zachodu
Mass effect 2 raczej nie
jedynka mi niezbyt podeszła
adi123456789 [ Centurion ]
a alan nie jest taki długi ale wyrąbisty
Mack5 [ The Forsaken One ]
Fable 2
Diobeuek [ Quid est veritas? ]
DarkSiders jest dość długie i przyjemne według mnie. Tyle, że to hybryda przygodówki ze slasherem :)
BATTLEFIELD [ Pretorianin ]
jeśli masz multi to halo 3 wciąga na długie godziny
ma_ko [ Fanboy Sony ]
FFXIII?
adi123456789 [ Centurion ]
fable 2 i halo 3 mam
ff XIII nie bo nie lubię jrpg
dark siders hhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmm
chyba wybiorę Alana

SpawarczykJunior [ Centurion ]
Doradzam kupić Gears Of War (hit - więc kupuj, oczywiście nie tylko z tego powodu ;]) "jedynkę" jak i część 2 :)
Lecz długa ona nie będzie, ale tryb muli - cud miód i coś jeszcze co jest przyjemne.
kupuję w czerwcu grę ma być długa lubie wszystkie slashery gry akcji , rpg , bijatyki , przygodówki i gry o deskorolce oraz bijatyki myślę nad
powtarzasz się :p
adi123456789 [ Centurion ]
biorę Alana
MacMus [ Konsul ]
Mass Effect 2
Najlepsza gra w jaką grałem na klocka
Kane93 [ Chor��y ]
poczekaj do premiery skate 3