GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

długa gra na xbox 360

04.05.2010
17:06
smile
[1]

adi123456789 [ Centurion ]

długa gra na xbox 360

kupuję w czerwcu grę ma być długa lubie wszystkie slashery gry akcji , rpg , bijatyki , przygodówki i gry o deskorolce oraz bijatyki myślę nad :
Alan wake
niech ktoś coś jeszcze poda

Tylko nie Gta 4 we wrześniu kupuję naughty bear a mam crackdown a na kompie wszystkie inne części

04.05.2010
17:12
[2]

diman00 [ not yet rated ]

kup Alana

04.05.2010
17:14
smile
[3]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

Dragon Age : Początek

04.05.2010
17:18
[4]

koobon [ part animal part machine ]

Wyłudzasz od matki grę na dzień dziecka?
Alan Wake jakiś przerażająco długi raczej nie będzie: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51414
Red Dead Redemption, Mass Effect 2

04.05.2010
18:56
smile
[5]

adi123456789 [ Centurion ]

dragon age mam , koobon nie wyłudzam na dzień dziecka od matki

prędzej ty


Red Dead Redemption może fajne klimaty dzikiego zachodu

Mass effect 2 raczej nie
jedynka mi niezbyt podeszła

04.05.2010
19:01
[6]

adi123456789 [ Centurion ]

a alan nie jest taki długi ale wyrąbisty

04.05.2010
19:08
[7]

Mack5 [ The Forsaken One ]

Fable 2

04.05.2010
19:12
[8]

Diobeuek [ Quid est veritas? ]

DarkSiders jest dość długie i przyjemne według mnie. Tyle, że to hybryda przygodówki ze slasherem :)

04.05.2010
19:14
[9]

BATTLEFIELD [ Pretorianin ]

jeśli masz multi to halo 3 wciąga na długie godziny

04.05.2010
19:17
[10]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

FFXIII?

05.05.2010
14:52
[11]

adi123456789 [ Centurion ]

fable 2 i halo 3 mam


ff XIII nie bo nie lubię jrpg



dark siders hhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmm

chyba wybiorę Alana

05.05.2010
15:06
smile
[12]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Doradzam kupić Gears Of War (hit - więc kupuj, oczywiście nie tylko z tego powodu ;]) "jedynkę" jak i część 2 :)
Lecz długa ona nie będzie, ale tryb muli - cud miód i coś jeszcze co jest przyjemne.

kupuję w czerwcu grę ma być długa lubie wszystkie slashery gry akcji , rpg , bijatyki , przygodówki i gry o deskorolce oraz bijatyki myślę nad

powtarzasz się :p

06.05.2010
09:06
[13]

adi123456789 [ Centurion ]

biorę Alana

06.05.2010
15:34
[14]

MacMus [ Konsul ]

Mass Effect 2

Najlepsza gra w jaką grałem na klocka

07.05.2010
07:43
[15]

Kane93 [ Chor��y ]

poczekaj do premiery skate 3

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.