GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

skype - kamerka.

04.05.2010
17:03
smile
[1]

jees [ Freeride Downhill ]

skype - kamerka.

Witam. Mam problem otóż kupiłem sobie kamerke, wszystko ok, jest włączona, na testach pokazuje mi obraz, ale jak z kimś rozmawiam, on mnie nie widzi, co jest?

04.05.2010
17:18
[2]

krukilis [ Konsul ]

Rozumiem ze podczas rozmowy uruchamiasz opcje wideo w Skypie? (kamerka sama domysnie sie nie zalacza).

04.05.2010
17:18
smile
[3]

jees [ Freeride Downhill ]

krukilis - szperałem w opcjach, gdzie to?

04.05.2010
17:23
[4]

krukilis [ Konsul ]

Nie pamietam dokladnie ale podczas rozmowy masz przycisk "zalacz wideo" czy cos takiego. Dopiero kiedy to klikniesz Twoj rozmowca Cie zobaczy i przy okazji wyskoczy Ci tez miniaturowy obraz ze swojej wlasnej kamerki.

04.05.2010
17:36
[5]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Obok kontaktu jest opcja Zadzwoń i chyba Rozmowa Wideo.

EDIT: Oto screen z najnowszej wersji skype.


skype - kamerka. - Cyber Rekin
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.