
jees [ Freeride Downhill ]
skype - kamerka.
Witam. Mam problem otóż kupiłem sobie kamerke, wszystko ok, jest włączona, na testach pokazuje mi obraz, ale jak z kimś rozmawiam, on mnie nie widzi, co jest?
krukilis [ Konsul ]
Rozumiem ze podczas rozmowy uruchamiasz opcje wideo w Skypie? (kamerka sama domysnie sie nie zalacza).

jees [ Freeride Downhill ]
krukilis - szperałem w opcjach, gdzie to?
krukilis [ Konsul ]
Nie pamietam dokladnie ale podczas rozmowy masz przycisk "zalacz wideo" czy cos takiego. Dopiero kiedy to klikniesz Twoj rozmowca Cie zobaczy i przy okazji wyskoczy Ci tez miniaturowy obraz ze swojej wlasnej kamerki.
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Obok kontaktu jest opcja Zadzwoń i chyba Rozmowa Wideo.
EDIT: Oto screen z najnowszej wersji skype.