Bibkowicz [ whore ]
Liczba znaków w sms w Sony Ericssonach
Mam SE C702 i mam bardzo ograniczoną liczbę znaków, jakieś 40 chyba, natomiast moja mama ma w Samsungu coś koło 100... można to jakoś zmienić, tzn powiększyć liczbę znaków? :)
Lilus [ Redberry Belle ]
A pisałeś z polskimi znakami? Ja tego problemu w SE k800i nie mam, ale słyszałam, że w niektórych modelach telefonów (np Nokia N73 z Anglii) używanie polskich znaków "zużywa" ich zapas. Zobacz, jak wyjdzie bez polskich znaków.
Tylko tyle wiem, nie znam się ;]
DJ Pinata [ Subterranean ]
Spróbuj przestawić język pisania (nie telefonu) na angielski. Nie będzie polskich znaków, ale zyskasz trochę miejsca.
Midalan [ Dostojny ]
wiadomości ---> ustawienia ---> wiadomość tekstowa ---> maks. długość wiadomości ---> maks. dostępna