GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Liczba znaków w sms w Sony Ericssonach

04.05.2010
17:03
[1]

Bibkowicz [ whore ]

Liczba znaków w sms w Sony Ericssonach

Mam SE C702 i mam bardzo ograniczoną liczbę znaków, jakieś 40 chyba, natomiast moja mama ma w Samsungu coś koło 100... można to jakoś zmienić, tzn powiększyć liczbę znaków? :)

04.05.2010
17:08
[2]

Lilus [ Redberry Belle ]

A pisałeś z polskimi znakami? Ja tego problemu w SE k800i nie mam, ale słyszałam, że w niektórych modelach telefonów (np Nokia N73 z Anglii) używanie polskich znaków "zużywa" ich zapas. Zobacz, jak wyjdzie bez polskich znaków.
Tylko tyle wiem, nie znam się ;]

04.05.2010
17:08
[3]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Spróbuj przestawić język pisania (nie telefonu) na angielski. Nie będzie polskich znaków, ale zyskasz trochę miejsca.

04.05.2010
17:09
[4]

Midalan [ Dostojny ]

wiadomości ---> ustawienia ---> wiadomość tekstowa ---> maks. długość wiadomości ---> maks. dostępna

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.