Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
M4 general Sherman(czyli zwykły Sherman) vs. Pzkpfw IV
Osobiście wybieram Pzkpfw IV ze względu na to że ten czołg jest mniej łatwopalny niż Sherman i gdyby produkowano je zamiast tygrysów królewskich to mogły by przedłużyć wojnę (chociaż oczywiście było by to dobre z perspektywy III Rzeszy a nie aliantów).Który czołgy wybieracie ?

Stalker1 [ wkurzający typ ]
"Odpowiedz w tym wątku", a nie "nowy wątek".
kulako [ pR0_g4m3r_pL ]
Stalker -> on robi takie wątki.
BATTLEFIELD [ Pretorianin ]
m4 Sherman Ato dla tego ze buł łatwiejszy w produkcji i amerykanie mogli wystawi 10 Shermanuw na jedną pzkpfw IV
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
też prawda ale mam na myśli pojedynek sam na sam
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
no to który czołg jest waszym zdaniem lepszy ?
Caine [ Legend ]
Leman Russ!
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
Pantera jest fajna : ) dobra piszcie o najlepszych czołgach waszym zdaniem
smuggler [ Advocatus diaboli ]
A abrams vs Mark I z I wojny swiatowej?
A centurion z IX Legionu vs Centurion :)
A stado kawek kontra glodna ameba?
A jakby dinozaury mialy 3 glowy, a tygrys szablozeby naped rakietowy w d... to waszym zdaniem kto by zwyciezyl...
Facet, ile takich watkow jeszcze zalozysz, no...
psiuniek [ Pan Demolka ]
A toster kontra mikrofalówka?
Bart2233 [ Peaceblaster ]
Myślę że mikrofalówka miała by znacznie większe szanse w starciu z tosterem chociaż taki toster jest łatwiejszy w produkcji i mikrofalówka nie miała by szans z 10 tosterami.

Nibru [ Pretorianin ]
MATILDA (za pancerz)
i
CHURCHILL (za pancerz i działo)
i
SHERMAN (za prędkość )
i
STUG (za pancerz przedni)