GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

xbox 360

04.05.2010
16:51
smile
[1]

Jozin23 [ Pretorianin ]

xbox 360

Moja sytuacja wygląda tak, że ostatni raz podłączałem się do xbox live przed przeróbką konsoli
i tu nasuwa się moje pytanie.Czy jak wymienię napęd na nie przerobiony i będę jechał tylko na
orginałach to czy dostanę bana?

04.05.2010
16:54
[2]

EnX [ White Dragon ]

Według mnie nie dostaniesz bana, tylko stracisz gwarancje, jeżeli plomba będzie naruszona. Z tego co wiadomo to cały ten system sprawdza FW napędu, i jeżeli jest oryginalny to jesteś bezpieczny :)

Bryden -->
Za co ma dostać bana? jeżeli nie podłączał się do Live na przerobionej konsoli, to nie ma go na "czarnej liście"

04.05.2010
16:55
smile
[3]

Bryden [ Konsul ]

Tak czy siak dostaniesz bana więc się nie łudź.

04.05.2010
16:58
[4]

Jozin23 [ Pretorianin ]

Bryden no właśnie nie wiem bo właściwie microsoft mnie nie oflagował

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.