
Jozin23 [ Pretorianin ]
xbox 360
Moja sytuacja wygląda tak, że ostatni raz podłączałem się do xbox live przed przeróbką konsoli
i tu nasuwa się moje pytanie.Czy jak wymienię napęd na nie przerobiony i będę jechał tylko na
orginałach to czy dostanę bana?
EnX [ White Dragon ]
Według mnie nie dostaniesz bana, tylko stracisz gwarancje, jeżeli plomba będzie naruszona. Z tego co wiadomo to cały ten system sprawdza FW napędu, i jeżeli jest oryginalny to jesteś bezpieczny :)
Bryden -->
Za co ma dostać bana? jeżeli nie podłączał się do Live na przerobionej konsoli, to nie ma go na "czarnej liście"

Bryden [ Konsul ]
Tak czy siak dostaniesz bana więc się nie łudź.
Jozin23 [ Pretorianin ]
Bryden no właśnie nie wiem bo właściwie microsoft mnie nie oflagował