
Griggs48 [ Pretorianin ]
Runes of Magic - jaką grać postacią? doradźcię
Witam podejrzewam ze niewielu z was wie cokolwiek o tej grze ale jeżeli juz znajdzie sie gracz to niech mi doradzi jakaś dobra postać i jak moze napisze dlaczego doradza ^^ prosze o uwzględnienie 2klasowosci [zależy mi na postaci dobrej]
toaster [ MrBook? ]
Proponowałbym druida i do tego walić oczywiście z różdżki, a na serio:
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Ja Ci polecam Wojownika+Rycerza - dobre, szybkie ataki + wspomagające czary = świetne połączenie.

Griggs48 [ Pretorianin ]
ok wielkie thx toaster
a czy np łotr/zwiadowca jet naprawde dobry tak samo jak mag/kapłan?