GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Runes of Magic - jaką grać postacią? doradźcię

04.05.2010
16:22
smile
[1]

Griggs48 [ Pretorianin ]

Runes of Magic - jaką grać postacią? doradźcię

Witam podejrzewam ze niewielu z was wie cokolwiek o tej grze ale jeżeli juz znajdzie sie gracz to niech mi doradzi jakaś dobra postać i jak moze napisze dlaczego doradza ^^ prosze o uwzględnienie 2klasowosci [zależy mi na postaci dobrej]

04.05.2010
16:23
[2]

toaster [ MrBook? ]

Proponowałbym druida i do tego walić oczywiście z różdżki, a na serio:

04.05.2010
16:25
[3]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Ja Ci polecam Wojownika+Rycerza - dobre, szybkie ataki + wspomagające czary = świetne połączenie.

04.05.2010
16:38
smile
[4]

Griggs48 [ Pretorianin ]

ok wielkie thx toaster
a czy np łotr/zwiadowca jet naprawde dobry tak samo jak mag/kapłan?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.