GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Take a gift

04.05.2010
16:19
[1]

binkset [ Acacia Avenue ]

Take a gift

Raczej staram nie zakładać takich wątków, ale mówiąc krótko zbieram na laptopa. W konkursie chodzi o to że zdobywa się punkty i za nie kupuje się nagrody. Trochę mi zostało więc proszę, jeśli nie macie konta na tym to:
1. kliknijcie w -----> TAKE A GIFT /polecam:318195
2. Zarejestrujcie się
3. Aktywujcie konto odbierając emaila
4. Wypełnijcie ankietę startową

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.