piotr432 [ Veteran Soldier ]
Pytania dotyczące MW2
Pierwsze pytanie :
Jak rozwiązano Spec Ops na PC ?(bo na tą platforme gre kupuje )
Drugie pytanie :
Czy gra potrzebuje stałego łącza z netem ?
Trzecie pytanie :
Jak się chce zagrać to trzeba się logować na Steamie za każdym razem ?
Z góry dziękuje
Poohatch [ The Evil Candy ]
1. Możesz grać ze znajomum przez internet lub samemu.
2. Nie. Połączenie z Internetem wymagane jest tylko do grania w tryb multi oraz w SpecOps ze znajomym.
3. Nie. Możesz mieć włączoną funkcję autologowania. Poza tym gdy Steam jest wyłączony, a chcesz włączyć MW2, to Steam uruchomi się automatycznie.

Adrianun [ Generaďż˝ ]
1. Większość operacji specjalnych jest podobna do misji w trybie single player tylko są one skrócone.
2.Tak
3.Trzeba się zawsze logować na Steamie bo przez Steama włącza się gra.
raziel88ck [ Legend ]
1. A bardzo dobrze, wiekszosc misji mozesz robic sam, ale lepiej jesli jest mozliwosc robic to z kims. To chyba najciekawszy tryb w tej grze.
2. jest steam, jest polaczenie
3. nie, jesli zapamietasz swoj login i haslo na steam, ale zawsze trzeba go uruchamiac.

Griggs48 [ Pretorianin ]
Dokładnie tak jak w [3] operacje specjalne w sumie bardzo ciekawe... a jak sie ma jakiegos kolege na poziomie to sie gra miodzio. operacje to główcie wycinki z singla czasem zmodifikowane np na rozbrajanie bomb
niezny_95 [ Airborne ]
SpecOps to jedyne co podoba mi się w tej grze, super się gra misje Stealth z kolegą, nawet nadawaliśmy sobie kryptonimy. Ja byłem Assassin 2-1 on był Assassin 2-3, co za atmosfera wtedy była :p, więc SpecOps są super, a co do reszty pytań to 2 razy Tak
piotr432 [ Veteran Soldier ]
Dzięki , że odpowiedzilście mi na pytania
piotr432 [ Veteran Soldier ]
A w Spec Ops działa na takjie samej sadzie jak multi ???
A moge tera załozyć konot na Steam czy lepiej poczeklać do kupna gry ???
Taka szybkoś neta wystarczy 327,6Kb/s ???
niezny_95 [ Airborne ]
Powinna ci wystarczyć,
czy specops działa na takiej samej zasadzie jak multi?
Jak chcesz grać z kolegą to musisz go zaprosić albo on ciebie, nie wyszukuje ci automatycznie gracza, jak o to ci chodziło
piotr432 [ Veteran Soldier ]
Rozumim przez to , że Steam to taki Playstation Network lub XBOX live , ale na peceta
tak???
piotr432 [ Veteran Soldier ]
Dobrze rozumiem ??? post [10]