GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytania dotyczące MW2

04.05.2010
15:57
[1]

piotr432 [ Veteran Soldier ]

Pytania dotyczące MW2

Pierwsze pytanie :
Jak rozwiązano Spec Ops na PC ?(bo na tą platforme gre kupuje )
Drugie pytanie :
Czy gra potrzebuje stałego łącza z netem ?
Trzecie pytanie :
Jak się chce zagrać to trzeba się logować na Steamie za każdym razem ?

Z góry dziękuje

04.05.2010
16:01
[2]

Poohatch [ The Evil Candy ]

1. Możesz grać ze znajomum przez internet lub samemu.
2. Nie. Połączenie z Internetem wymagane jest tylko do grania w tryb multi oraz w SpecOps ze znajomym.
3. Nie. Możesz mieć włączoną funkcję autologowania. Poza tym gdy Steam jest wyłączony, a chcesz włączyć MW2, to Steam uruchomi się automatycznie.

04.05.2010
16:01
smile
[3]

Adrianun [ Generaďż˝ ]

1. Większość operacji specjalnych jest podobna do misji w trybie single player tylko są one skrócone.

2.Tak

3.Trzeba się zawsze logować na Steamie bo przez Steama włącza się gra.

04.05.2010
16:03
[4]

raziel88ck [ Legend ]

1. A bardzo dobrze, wiekszosc misji mozesz robic sam, ale lepiej jesli jest mozliwosc robic to z kims. To chyba najciekawszy tryb w tej grze.
2. jest steam, jest polaczenie
3. nie, jesli zapamietasz swoj login i haslo na steam, ale zawsze trzeba go uruchamiac.

04.05.2010
16:17
smile
[5]

Griggs48 [ Pretorianin ]

Dokładnie tak jak w [3] operacje specjalne w sumie bardzo ciekawe... a jak sie ma jakiegos kolege na poziomie to sie gra miodzio. operacje to główcie wycinki z singla czasem zmodifikowane np na rozbrajanie bomb

04.05.2010
16:22
[6]

niezny_95 [ Airborne ]

SpecOps to jedyne co podoba mi się w tej grze, super się gra misje Stealth z kolegą, nawet nadawaliśmy sobie kryptonimy. Ja byłem Assassin 2-1 on był Assassin 2-3, co za atmosfera wtedy była :p, więc SpecOps są super, a co do reszty pytań to 2 razy Tak

04.05.2010
16:28
[7]

piotr432 [ Veteran Soldier ]

Dzięki , że odpowiedzilście mi na pytania

04.05.2010
16:36
[8]

piotr432 [ Veteran Soldier ]

A w Spec Ops działa na takjie samej sadzie jak multi ???
A moge tera załozyć konot na Steam czy lepiej poczeklać do kupna gry ???
Taka szybkoś neta wystarczy 327,6Kb/s ???

04.05.2010
19:44
[9]

niezny_95 [ Airborne ]

Powinna ci wystarczyć,

czy specops działa na takiej samej zasadzie jak multi?
Jak chcesz grać z kolegą to musisz go zaprosić albo on ciebie, nie wyszukuje ci automatycznie gracza, jak o to ci chodziło

05.05.2010
08:46
[10]

piotr432 [ Veteran Soldier ]

Rozumim przez to , że Steam to taki Playstation Network lub XBOX live , ale na peceta
tak???

05.05.2010
14:44
[11]

piotr432 [ Veteran Soldier ]

Dobrze rozumiem ??? post [10]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.