
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Legia Cudzoziemska
Mam do Was prośbę GOL'asy;)
Czy możecie mi pomóc w poszukiwaniach znaku legii cudzoziemskiej?
Chodzi mi o czaszkę i chełm. Wszystko jest czarno-białe.
Znalazłem podobny(mniejsza rozdzielczość)>>
Chodzi mi o coś większego.
Vangray [ Hodor? Hodor! ]
To nie jest znak Legii Cudzoziemskiej, to ktoś wrzucił trupiej czaszce charakterystyczne nakrycie łba i podpisał stosownie. Tak tylko piszę, a nuż potrzebny ci oficjalny znak Legii :)
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Dobra, fail z mojej strony.
Potrzebuję Znaku Legii. Obiło mi się o oczy skrzydło trzymające miecz.
Pomóżcie, muszę mieć to na jutro:F
wysiak [ Legend ]
I kombinacje, to zawierajace, na przyklad
Vangray [ Hodor? Hodor! ]
W różnych formach, z różnych okresów, może coś się przyda :)

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Ov snap!
Uratowaliście mi tyłek;) Dzięki:]