GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Legia Cudzoziemska

04.05.2010
15:32
smile
[1]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Legia Cudzoziemska

Mam do Was prośbę GOL'asy;)
Czy możecie mi pomóc w poszukiwaniach znaku legii cudzoziemskiej?
Chodzi mi o czaszkę i chełm. Wszystko jest czarno-białe.
Znalazłem podobny(mniejsza rozdzielczość)>>
Chodzi mi o coś większego.


Legia Cudzoziemska - MajkelFPS
04.05.2010
15:37
[2]

Vangray [ Hodor? Hodor! ]

To nie jest znak Legii Cudzoziemskiej, to ktoś wrzucił trupiej czaszce charakterystyczne nakrycie łba i podpisał stosownie. Tak tylko piszę, a nuż potrzebny ci oficjalny znak Legii :)

04.05.2010
15:40
[3]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Dobra, fail z mojej strony.

Potrzebuję Znaku Legii. Obiło mi się o oczy skrzydło trzymające miecz.
Pomóżcie, muszę mieć to na jutro:F

04.05.2010
15:44
[4]

wysiak [ Legend ]


I kombinacje, to zawierajace, na przyklad

04.05.2010
15:46
[5]

Hellmaker [ Legend ]






Legia Cudzoziemska - Hellmaker
04.05.2010
15:47
[6]

Vangray [ Hodor? Hodor! ]







W różnych formach, z różnych okresów, może coś się przyda :)

04.05.2010
15:48
smile
[7]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Ov snap!
Uratowaliście mi tyłek;) Dzięki:]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.